כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום – מהי האחריות שלכם?

כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום - מהי האחריות שלכם?
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

ניסיתם להוסיף עוד שעות לימוד ביום, הורדתם משמרות בעבודה ואפילו ניסיתם פיילוט של למידה בלילה. המוטיבציה שהפעילה אתכם: לעמוד בהצלחה בכל המטלות האקדמיות. מהר מאד הבנתם כי העובדה שאתם סטודנטים, לא הופכת אתכם לעל אנושיים. מה שעוד הבנתם הוא שאם לא תפנו לסיוע אקדמי מסוג כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום, הסבירות כי תהיו גאים בעבודה האקדמית שלכם, נמוכה עד אפסית (בהנחה ואכן תצליחו לבצע את המטלה ולהגישה בזמן).

אתם מרגישים שאתם רגע לפני שחיקה מוחלטת, שקשה לכם להתמודד עם עשרות מאמרים ושהכתיבה האקדמית מעכבת אתכם? איזיגרייד מציעים לכם שירות כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום, לרבות עבודות סמינריון, בכל שלב בתקופת לימודיכם במוסד להשכלה הגבוהה.

כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום - מהי האחריות שלכם?מה כולל שירות כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום?

אתם קובעים באילו חלקים תרצו שנסייע לכם. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים אקדמיים, מהם תוכלו לבחור את אלו החיוניים לכם. לדוגמא:

  • כתיבת עבודה “קומפלט” – מניסוח שאלת המחקר ועד רישום הביבליוגרפיה
  • תרגום של מאמרים אקדמיים
  • עריכה לשונית והגהה
  • בדיקת עבודה לפני הגשתה ועוד…

אתם מרגישים שאתם זקוקים לסיוע אקדמי אך לא יודעים להגדיר איזה? גם בזה נוכל לסייע לכם. אנחנו משתפים אתכם פעולה באופן מלא, וכל עוד תרצו הסיוע האקדמי יכול להתבסס על מאמצים משותפים – שלנו ושלכם. לדוגמא: אתם תקראו מאמרים אקדמיים, תבצעו מחקר כמותי ותבצעו ניתוח סטטיסטי. אנחנו נכתוב את העבודה בסטנדרט אקדמי ונערוך אותה לשונית.

“השירות שאתם מעניקים דיסקרטי?”

בוודאי. אנו מכירים בחשיבותה של הדיסקרטיות, ומתחייבים לשמור על פרטיותכם לאורך כל התהליך. מה עוד חשוב לדעת? 

  • אנו מתנהלים אך ורק מולכם – אתם איש הקשר שלנו
  • העבודות שאנו כותבים מקוריות!
  • אנו זמינים לכם 24/7 

“ישנם חלקים בעבודה סמינריונית שנשארים בתחום אחריותי?”

שאלה מצוינת! שירות של כתיבת עבודות לסטודנטים בתשלום כולל גם כתיבת עבודות סמינריות. גם במקרים בהם הסיוע האקדמי הנדרש הוא כתיבת עבודת מחקר, ישנם “תחומי אחריות” שנשארים באחריותו של הסטודנט:

  • הנחיות לעבודה אין לנו גישה למערכות של מוסדות הלימוד להשכלה הגבוהה. לכן, באחריותכם להעביר לנו את ההנחיות המלאות לעבודה. לדוגמא: הנחיות באשר להיקף העבודה הנדרש, סוג גופן, גודל גופן ומרווח בין השורות, מספר המקורות שיש להשתמש בהם, דרישות ספציפיות של המרצה, תאריך הגשה וכן הלאה.
  • עיצוב שער את שער העבודה אתם תעצבו, ותציינו בו את הפרטים הנדרשים בהתאם להנחיות המרצה. לרוב, יהיה עליכם לציין את שם העבודה (שאלת המחקר), שם הקורס, שם המרצה, שמכם הפרטי, תעודת זהות, תאריך הגשה ושמו של מוסד הלימודים.
  • הדפסה וכריכה של העבודה אנחנו נשלח לכם קובץ דיגיטלי של העבודה שכתבנו בעבורכם. במידה והמרצה דורש להגיש לו גם עותק פיסי, האחריות על ההדפסה והכריכה – עליכם.

 

לפרטים נוספים אודות שירותי סיוע אקדמי, אתם מוזמנים לפנות אלינו. דיסקרטיות מובטחת! *6270

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן