תרגום מאמרים אקדמאים באנגלית

תרגום מאמרים אקדמיים באנגלית
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

ביצוע תרגום של מאמרים אקדמאים באנגלית היא מטלה הכורכת בתוכה אחריות רבה עבור הסטודנט כיוון שהיא חייבת להתבצע על פי ההוראות המדויקות של כל מוסד אוניברסיטאי. כל סטיה מההוראות המפורשות עלולה ליצור מצב שהעבודה לא תעבור את המשוכה.

כללים בסיסיים בתרגום מאמרים אקדמאים באנגלית

זו הסיבה שאנו מקפידים על כמה כללים בסיסיים בעת ביצוע תרגומי המאמרים האקדמאים באנגלית. בשלב הראשון מוודאים את התוקף המדעי והמחקרי, מקבלים את כל המידע כדי להבין כראוי את שאלת המחקר, מבינים את השערות המחקר וחוקרים לעומק את שיטת המחקר ואת מסקנותיה.

בחירת המתרגם של המאמרים

גם בבחירת המתרגם יש כמה כללים בסיסיים שלא זזים מהם. הבחירה נופלת על מתורגמן שבקיא מאד בתחום עיסוקו של המאמר. אדם שלמד זאת שנים רבות, לעיתים מדובר באדם שעובד בקטגוריה זו או מרצה על כך. הוא חייב להכיר את הנושא על כל רבדיו, לדעת כל מה שקורה בתחום תוכניות עתידיות, מחקרים ועוד.

המתרגם מכיר את השפה האנגלית על בוריה, בדרך כלל זו שפת האם שלו או שהוא דובר אותה ברמה מאד גבוהה.

כל המתרגמים הם מיומנים ובעלי ניסיון רב. הם כבר עסקו בתרגום של הרבה מאד עבודות בתחום הספציפי ולכן יכולים להירתם למשימה נוספת.

שיטת העבודה בתרגום מאמרים באנגלית

כדי לבצע עבודה שתהיה לא פחות ממושלמת אנו מחפשים את המתרגם הנכון ביותר לפרויקט הספציפי. אדם המתחייב לבצע את המטלה כנדרש ולסיים אותה כמה ימים לפני מועד ההגשה כדי שמתרגם בכיר יותר יספיק לעבור על כל העבודה, יעביר ריקושטים, הנחיות והערות בזמן. כותב העבודה יעיין בכל ההערות ויספיק לבצע את כל התיקונים לפני מועד ההגשה כך שהסטודנט יגיש את הדוח בזמן שנקבע.

במאגר המרצים שלנו קיימים מרצים רבים בכל תחום ולכן קל מאד למצוא את האדם הנכון שמתחייב על הגשה במועד כדי לבצע את כל המהלכים הנלווים במועד.

תרגום של מאמרים קודמים

ברזומה המקצועי של החברה קיימים אין ספור מאמרים בהרבה מאד תחומים אשר הוגשו למכללות ולאוניברסיטאות השונות. העבודות כולן הוגשו במועד וזכו לציונים מכובדים שקידמו את הסטודנטים בהמשך דרכם המקצועית.

הפעולות השונות נעשות בשיתוף פעולה מקצועי עם הסטודנט כדי שיעביר את כל האינפורמציה הנדרשת כולל פרטים שנראים שוליים, אך בעבודת התרגום הם מהותיים ביותר.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן