כך תכתבו עבודות בצורה טובה יותר

כתיבת עבודות אקדמיות בצורה הטובה ביותר
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

[vc_row][vc_column][vc_column_text]חייו של סטודנט בישראל אינם פשוטים. הוא לומד די קשה כדי להשיג את התואר הנכסף. בנוסף לכך הוא עובד שעות רבות כדי לממן את הלימודים, את שכר הדירה ואת ההוצאות האישיות שלו. סדר היום העמוס מותיר לו זמן מועט לפעילות חברתית ולמנוחה.

אחד הנושאים המדירים שינה מעיניהם של הסטודנטים הוא העבודות האקדמיות שעליהם לבצע תוך פרק זמן שהוקצב לכך. עמידה בלוחות הזמנים היא אקוטית ולכן היא די מלחיצה סטודנטים רבים.

אחד הפתרונות להקלה על המצב הוא הזמנת העבודות הללו מחברת איזי גרייד.

שיטת העבודה של איזי גרייד

החברה הותיקה והמנוסה, עוסקת שנים רבות בכתיבת עבודות עבור סטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות השונות ברחבי הארץ בכל תחומי הלמידה.

כותבי העבודות הם בוגרי הקורסים הללו העוסקים בתחום זה לאורך שנים רבות ולכן הם בעלי ידע יוצא דופן ההולך ומתרחב מדי יום. העבודות המוקפדות הנערכות על ידם מאופיינות בניסיון הרב שלהם המובא לאורך כל העבודה באופן מפורט, מדוייק ועדכני תוך הצגת נתונים מהמחקרים הרבים שעל חלקם הם היו האחראים בפועל.

הכנת העבודה באמצעות אנשים בעלי שם בתחומם, יוצרת עבודות אקדמיות מקצועיות ביותר המוגשות על פי הדרישות הספציפיות של האוניברסיטה או המכללה הספציפית תוך שימוש מוקפד בכללי ה- APA התואם את תחום הלימודים.

אחד הנושאים שעליהם אנו מקפידים במיוחד בנושא כתיבת עבודות אקדמיות הוא עמידה בלוחות הזמנים. הכותב מתחייב על המועד הנדרש רק אם ברור לו מעל לכל ספק שיוכל לכתוב עבודה מקורית עד מועד זה. כותב שלא מסוגל להתחייב לכך לא יבצע אותה והמשימה תועבר למומחה אחר שדיווח שלוח הזמנים שלו פנוי יותר.

כל עבודה היא אתגר מקצועי ואנו מתייחסים אליה בכובד ראש וברצינות מלאה. הליך העבודה כולל שלב ראשוני של סיעור מוחות, תיאום ציפיות, הכוונה ספציפית, דגשים, קביעת היקפי העבודה ולוחות הזמנים.

לאחר כתיבת המחקר, מתבצעת בקרת איכות של גורם בכיר יותר בצוות המומחים שלנו העובר על העבודה, בודק אם היא נכתבה על פי כללי ה – APA, מה חוקי ומה לא חוקי במידע הכתוב בה ובאופן הרישום והציטוט. בתום הליך הבדיקה מתבצעת העריכה הסופית הכוללת הגהה ועריכה לשונית כך שהעבודה מוגשת בצורה איכותית ומושלמת תוך הקפדה גם על נראותה.

כתיבת עבודות אקדמיות כוללת על פי צורך, ניתוחים סטטיסטיים, מצגות, גרפים וכל אמצעי אחר להדגשת מטרת העבודה ותוצאותיה.

הציונים שמקבלים הסטודנטים עבור העבודות

ההשקעה הרבה בהכנת העבודה והשמירה על הכללים מתבטאת בציונים המצויינים שמקבלים סטודנטים לקוחות שלנו באוניברסיטאות ובמכללות השונות ברחבי הארץ. הסיפוק הרב לנוכח העמידה בדרישות המאתגרות מקנות לסטודנטים מוטיבציה גבוהה להמשך שנת לימודים מוצלחת.

סיוע אקדמי באמצעות שיעורים פרטיים

איזי גרייד מציעה גם אופציה של סיוע אקדמי לסטודנטים בתחומי הלמידה השונים על פי צורך. המעטפת שלנו מתאימה לסטודנטים המתקשים בהבנת החומר הנלמד במיוחד בתחומים מאתגרים כמו מקצועות ההנדסה, הפיזיקה, המתמטיקה וגם תחומים נוספים רבים. התגבור משרת גם סטודנטים הזקוקים להשלמת פערים לימודיים עקב נסיעה, מילואים, לידה או כל סיבה אחרת.

השיעורים הפרטיים מועברים על ידי מומחים בתחום הנלמד ומתקיימים on line בין ביתו של המומחה לביתו של הסטודנט במועדים הנוחים לשני הצדדים וכוללים שיחות, למידה, עבודות, העברת מידע במיילים, מתן הסברים נרחבים וכל מה שיידרש כדי לקדם את לימודיו של הסטודנט.

איזי גרייד שמה לה למטרה לעזור לסטודנטים כדי שיצליחו בלימודיהם, יגיעו להישגים משמעותיים ויסיימו בהצלחה את התארים השונים. צוות המומחים המורחב שלנו, עושה כל שניתן כדי להגיע למטרה שהצבנו.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן