סטודנטים, אתם לא לבד! EZ-GRADE אתכם גם במשבר הקורונה!

סטודנטים, אתם לא לבד! EZ-GRADE אתכם גם במשבר הקורונה!
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

לא כל כך נעים לראות מוסד לימודים סגור? בהחלט. אחת ההנחיות הראשונות עם התפשטות נגיף הקורונה בישראל, הייתה להשבית עד להודעה חדשה את מוסדות הלימודים להשכלה הגבוהה. מהר מאד גם אתם הבנתם כי לעצירת שגרת הלימודים השלכות רבות:

 • קטיעת רצף הלמידה החיוני להצלחה
 • התקופה הסטודנטיאלית – מתארכת
 • כתוצאה מכך, פיתוח הקריירה שלכם מתעכב

מדובר על משבר חסר תקדים, מה שמקשה מאד על אוניברסיטאות ומכללות למצוא פתרון ראוי והולם. לצד מה שלא בטוח, גם ישנם דברים בטוחים – כמו הסיוע האקדמי שמוצע לכם מ-ez-grade. גם אם אתם בבידוד, אין זה אומר שאתם לבד!

אנו נשמח לסייע גם לכם לצלוח את התקופה המאתגרת, והכל על בסיס שירות מקצועי, נגיש וזמין.

שיעורים פרטיים אונליין לכל תכניות הלימודים

אחד האתגרים שאתם צריכים להתמודד איתם כעת, הוא קטיעת רצף הלמידה. החשש של המון סטודנטים הוא שעם החזרה לשגרה, הם לא באמת “ימשיכו” לללמוד, אלא יאלצו “להתחיל” ללמוד מחדש. החשש הזה הגיוני, ולקטיעת רצף הלמידה וחוסר המסגרת יש מחיר.

אנו לא יכולים להחליף את חדר ההרצאות המוכר לכם, אך בהחלט יכולים לסייע לכם לשמר את רצף הלמידה עם שיעורים פרטיים אונליין.

למי השיעורים הפרטיים שלנו מתאימים?

 • לסטודנטים בכל הפוקלטות ותכניות הלימוד
 • לסטודנטים שמעוניינים לשמר את מסגרת הלמידה
 • סטודנטים שמתקשים בנושא מסוים ומעוניינים בחיזוק
 • סטודנטים שנדחו להם מבחנים ועתידים להבחן בהם עם סיום המשבר

אנו שמחים להציע מניפה רחבה ומגוונות של שיעורים פרטיים, הניתנים על יד מורים מנוסים ואדיבים. מערך השיעורים הפרטיים שלנו, מותאם וחופף לסילבוס של תכנית הלימוד הספציפית אותה אתם לומדים. המשמעות היא שהמורים שלנו מדברים את השפה שלכם – הסטודנטים הלומדים בפקולטה ובתכנית ספציפית.

מדוע ללמוד שיעורים פרטיים דווקא עכשיו?

ישנם אלו שתופשים את משבר הקורנה כ”משבר”, וישנם אלו שרואים בו דווקא הזדמנות. אנו מאמינים כי בתור סטודנטים, קיבלתם הזדמנות אדירה שכדאי לנצלה. לאורך הסימסטר, אין לכם תמיד את הפנאי ללמוד שיעורים פרטיים אחרי יום לימודים ארוך של 10 שעות.

כעת, יש לכם את כל הפנאי להשלים פערים, לחזק נושאים שלא ברורים לכם ואפילו להתחיל ללמוד למבחן עתידי.

היתרונות של השיעורים הפרטיים שלנו:

 • שיעור פרטי הניתן במסגרת ההנחיות וההגבלות
 • אתם לומדים מהמקום האידיאלי ביותר – הבית שלכם!
 • חיסכון אדיר בזמן – שיעור פרטי אונליין בכמה קליקים
 • מורים אדיבים, מנוסים, מיומנים ובקיאים בתכנית הלימוד שלכם

סיוע אקדמי בכתיבת עבודות אקדמיות

סיוע נוסף שאנו שמחים להציע לכם הוא כתיבת עבודות אקדמיות. ישנם סטודנטים שמשבר הקורונה תפס אותם בשיאה של תקופת המבחנים. אם גם אתם נדרשים להגיש עבודות אקדמיות – מטלות קטנות או סמינרים, אנו כאן לשירותכם. השירות שלנו מותאם אישית אליכם, וכולל בין היתר:

 • תרגום מאמרים
 • הגהה ועריכה לעבודה
 • סיוע בכתיבת העבודה

הכנת מצגות לקראת פרזנטציה

הלו”ז שלכם אמנם נקטע, אך ישנן עוד מטלות שעליכם להשלים. ישנם סטודנטים שעתידים להציג מצגת של רעיון הסמינר שלהם בפני המרצה. אנו נשמח לסייע לכם גם בבניית מצגת אטרקטיבית, מקצועית ועניינית. כידוע, ההצגה שלכם תסתיים באחת מ-2 התשובות:

 • שאלת המחקר שלכם תאושר ותוכלו לצאת לדרך!
 • המרצה ידחה את שאלת המחקר, ויהיה עליכם לערוך פרזנטציה נוספת

אנו נוכל לבנות בעבורכם מצגת בהירה, חדה וכזו שתחדד ותדגיש את הרעיונות שלכם. יש לנו ניסיון רב בבניית מצגות, תוך מתן דגש רב לכל הפרמטרים:

 • בניית מצגת תחת מגבלת שקופיות
 • דגש על עיצוב: צבעים, גודל גופן, סוג גופן
 • ניסוחים ההולמים “שפה אקדמית”
 • במקרים הרלוונטים: הערות שוליים + כתיבת ביבליוגרפיה
שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן