סטטיסטיקה/סטטיסטיקה הסקתית/סטטיסטיקה תיאורית

כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

כל מי שכתב אי פעם עבודת סמינריון, עבודת מאסטר או עבודת דוקטורט, יודע כי אחד הפרקים החשובים והמורכבים ביותר בכתיבת העבודה, הוא פרק הסטטיסטיקה.

לא מעט סטודנטים מתקשים לנתח בצורה מקצועית ומדויקת את הנתונים הסטטיסטיים, דבר שלא פעם מוביל לאי הבנות, שבסופו של דבר יגרמו לציון נמוך יותר של כלל העבודה.

לכן כל מי שמתקשה בתחום של סטטיסטיקה הסקתית או סטטיסטיקה תיאורית, חייב להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בתחום.

אנו בחברת EZGRADE נשמח לסייע לכם בכתיבת פרק הסטטיסטיקה בעבודה הסמינריון שלכם ונשמח לסייע לכם בתחומים של סטטיסטיקה הסקתית או סטטיסטיקה תיאורית.

אנו נהנים מ- 15 שנות ניסיון בתחום ואנו מעסיקים אך ורק כותבים מנוסים ומקצועיים, המגיעים מהתחומים הרלוונטיים.

אנו מקפידים על אמינות ויחס אישי לכל סטודנט, לצד הקפדה על לוחות זמנים וכמובן מקוריות העבודה.

מה חשוב לדעת לגבי סטטיסטיקה?

כל התחום של סטטיסטיקה, סטטיסטיקה הסקתית או סטטיסטיקה תיאורית יכול לבלבל לא מעט סטודנטים ואף להכניס אותם לחרדה קלה.

אומנם נכון כי ישנם סטודנטים המתחברים בקלות ובמהירות לתחום, אך רבים אחרים תופסים את התחום כמורכב, מסובך ומסורבל במיוחד.

כל סטודנט שמגיע מתחום המדעים המדויקים למשל, חייב לכלול בעבודת הסמינריון שלו פרק המוקדש כולו לסטטיסטיקה.

כמובן שהדרישות רק הולכות ועולות, ככל שמדובר בתארים מתקדמים יותר, לכן יש צורך להיכנס יותר עמוק לתחום ולנתח את הנתונים השונים בדרכים מתקדמות ומסובכות יותר.

יש לזכור כי הניתוח הסטטיסטי נחשב לחלק מהותי מהעבודה, מאחר והוא מסייע לאשש את מסקנות המחקר ואת ההנחה הראשונית של הסטודנט.

לכן הניתוח חייב להתבצע בצורה המקצועית והמדויקת ביותר, במטרה לאפשר להגיע לתובנות המדויקות ביותר וכמובן להימנע מהורדה מיותרת של נקודות.

סטטיסטיקה הסקתית - סטטיסטיקה תיאורית
סטטיסטיקה הסקתית – סטטיסטיקה תיאורית

סטטיסטיקה הסקתית או סטטיסטיקה תיאורית – כיצד לעשות זאת נכון?

המטרה של סטטיסטיקה הסקתית היא לבדוק את השערות המחקר, באמצעות ניתוח של מידע אמפירי. לעומת זאת, סטטיסטיקה תיאורית נועדה להשוות בין המדדים השונים ולתאר אותם באופן התמציתי והקל ביותר בתפיסה.

כל מי שמתקשה לנתח את הנתונים הסטטיסטיים, למצוא קשר סטטיסטי מובהק בין המשתנים וכמובן להציג גרפים רלוונטיים, יעדיף לרוב להיעזר באנשי מקצוע המגיעים מהתחום.

ישנו הבדל בין עבודות סמינריון כמותיות לבין עבודות סמינריון המתעסקות בניתוח שאלונים, מאחר והאופציה השנייה מתרכזת בעיקר בסטטיסטיקה תיאורית ובמציאת מתאם בין המשתנים השונים.

מי שאין לו את הזמן, הסבלנות או היכולת להתעמק בתחום, יגלה במהרה כי מדובר על אחד החלקים המסובכים ביותר בעבודת הסמינריון.

אנו בחברת EZGRADE נשמח לסייע לכם בתחום הסטטיסטיקה, באמצעות סטטיסטיקאים מקצועיים ומנוסים או כותבים איכותיים בעלי תארים מתקדמים.

אנו מקפידים על איכות גבוהה ובקרת איכות ללא פשרות, במטרה להבטיח לכם עבודת סמינריון ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מתחייבים לעבודה מקורית ולעמידה בזמנים, לצד הקפדה על כל דרישות העבודה הסמינריונית.

לקבלת מידע נוסף על סטטיסטיקה הסקתית או סטטיסטיקה תיאורית, צרו קשר עוד היום!

 

קראו גם על:

מחקר איכותני

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן