מחקר כמותי

מחקר כמותי
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

לא מעט סטודנטים עומדים בפני השאלה- האם לבחור לעבודת המחקר שלהם במחקר איכותני או במחקר כמותי.

רבים נוטים להתבלבל בין שני סוגי המחקר, מאחר ולא פעם ישנה התלבטות לגבי הבחירה בין השניים. המטרה היא כמובן לבחור בסוג המחקר שיוביל למידע הנדרש, מאחר וכל אחד משני סוגי המחקר כוללים שיטות עבודה שונות ויתרונות וחסרונות משלהם.

אנו בחברת EZGRADE נשמח לסייע לכם להבין את המשמעות של מחקר כמותי וכמובן נייעץ לכם לגבי הדקויות והניואנסים השונים, הקשורים אליו.

אנו מחזיקים בניסיון של כ- 15 שנה בתחום וצוות הכותבים שלנו מכיר היטב את כל התקנות והדרישות הרלוונטיים.

אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ונשמח לסייע לכם בכתיבת העבודה האקדמית שלכם, במטרה לסייע לכם להשיג את הציון הגבוה ביותר.

מה זה בעצם מחקר כמותי?

מחקר כמותי מתעסק למעשה בכמות של נתונים, כאשר המטרה היא לאסוף נתונים באמצעות מספר גבוה ככל הניתן של שאלונים שונים, רשומות המצויות במאגרי מידע ועוד.

לאחר איסוף הנתונים בחתך הרחב ככל הניתן, יש להפעיל כלים סטטיסטיים רלוונטיים, במטרה לנתח את הנתונים ולבחון את ההשערות המדעיות שהוגדרו בתחילת עבודת המחקר.

עבודה נכונה עם הנתונים השונים יכולה להוביל לבניית מודלים לחיזוי התנהגות מסוימת או מגמה ספציפית.

זוהי דרך מעולה להסיק מספקות ולהגיע לתובנות לגבי מושא המחקר שלכם.

הכלים הסטטיסטיים חייבים להתאים לנושא המחקר שלכם ולשאלת המחקר שהגדרתם, מאחר והשימוש בכלים נכונים יכול להוביל למסקנות המדויקות ביותר.

עם זאת, יש לזכור כי על מנת ליהנות מהמסקנות המתקבלות כתוצאה משימוש בכלים סטטיסטיים, יש צורך לאסוף מסה קריטית של נתונים.

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי מחקר כמותי

כל מחקר כמותי מתחיל מהשלב הראשוני של איסוף נתונים. שלב זה יכול להתבצע במגוון רחב של דרכים שונות, החל מעריכת סקרים ועד לעיון במאגרי מידע שונים, כגון תיקים רפואיים של מטופלים.

בשלב הבא, הנתונים עוברים עיבוד סטטיסטי והדבר מוביל להסקת מסקנות והגעה לתובנות שונות.

הבחירה בין מחקר כמותי לבין מחקר איכותני תלויה במטרת המחקר, בתקציב העומד לרשותכם ובאילוצי זמן.

ברמה העקרונית, מדובר על שני סוגי מחקר המשלימים זה את זה, מאחר והמחקר הכמותי מספק תמונה רחבה ואילו המחקר האיכותני מאפשר להגיע להבנה עמוקה יותר.

מחקר איכותני מתבסס על חתך נתונים צר ומצומצם הנהנה מפירוט מקסימלי ורזולוציה גבוהה, מאחר והמטרה היא להגיע להבנות עמוקות יותר.

אנו בחברת EZGRADE נשמח לסייע לכם בכתיבת מחקר כמותי ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מקפידים על כתיבה של עבודות אקדמיות בהתאם לדרישות של המועצה להשכלה גבוהה ואנו מקפידים יותר מכל על אמינות, מצוינות ועמידה בזמנים.

כל העבודות שלנו מקוריות לחלוטין והן נכתבות בהתאם לדרישות הסילבוס של הקורס. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן