כתיבת עבודת גמר בתשלום – האם זה מוסרי?

כתיבת עבודת גמר בתשלום - האם זה מוסרי?
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

סיוע בכתיבת עבודת גמר – האמנם? סטודנטים אמורים לכתוב את עבודת הגמר שלהם בעצמם כפי שהם נבחנים בעצמם אך כמו תמיד יש הבדל בין הרצוי והמצוי.

הרצון של כל סטודנט הוא אכן לאתר את כל המידע הרלוונטי ולשבת שעות על גבי שעות עד סיום הכנת עבודת הגמר.

אך במציאות היום יומית הסטודנט עסוק בלימודיו, בנוסף לכך הוא עובד לפרנסתו. לרבים מהסטודנטים כבר יש משפחות כך שכל סטודנט נקרע בין כל המטלות.

זו הסיבה שהסטודנטים מחפשים נישות שבהן יוכלו להקל על עצמם ואחת מהן היא הזמנת עבודת גמר מחברה מקצועית העוסקת בכך במקום לבזבז על כך שעות רבות מול המחשב.

רכישת עבודת גמר – האם זה מוסרי לבקש סיוע בכתיבת עבודות גמר?

אדם שמגיש עבודה שכתב אדם אחר מבצע מעשה מרמה, בוגד באמון של המערכת כלפיו ועובר על כללי המוסר הבסיסיים וגם על כללי האתיקה המקצועית.

נוצר מצב שבמקום שהסטודנט יעמיק את רמת ידיעותיו בנושא של עבודת הגמר הוא מסתייע באדם אחר שהוא בעל ידע והוא זה שכותב עבורו את המסמך.

מטרת הלימודים בכל תחום היא כדי להקנות ידע כיוון שבתום הלימודים הסטודנט סביר להניח יעסוק בכך והוא יהיה זקוק למידע המפורט בנושא עבודת הגמר. הסטודנט מפספס את כל ההתנסות שלו בחומר הנלמד, לא מבין את הרעיונות העומדים מאחורי החומר, לא נחשף לאתגרים ולא מבין את מהות הנושא ואת כל רבדיו העמוקים.

גם התירוץ כאילו העבודה בוצעה סיוע של מורה פרטי אינו עולה בקנה אחד עם המציאות כיוון שבפועל המורה הפרטי לא סייע אלא כתב את העבודה מתחילתה ועד סופה עבור סטודנט זה ובמקרים רבים גם עבור כמה סטודנטים נוספים.

סיוע בכתיבת עבודות גמר
זקוקים לסיוע בכתיבת עבודות גמר?

סיוע בכתיבת עבודת גמר – כתיבת עבודת גמר בתשלום

עסקים אשר מנהלים צוותים שכותבים עבודות גמר עבור סטודנטים בפקולטות ובמכללות באין ספור תחומים, מבצעים עבודה מקצועית ויוצאת דופן.

עבור סטודנטים בפקולטות ובמכללות באין ספור תחומים, מבצעים עבודה מקצועית ויוצאת דופן.

כותבי העבודות הם אנשים שעוסקים או עסקו בתחומים הספציפיים שעליהם הם כותבים. המעורבות הרבה שלהם בחומר יוצרת עבודות ברמה מאד גבוהה הנעשית בדיוק על פי הכללים הנדרשים בכל אחד מהמוסדות להשכלה גבוהה.

מכיוון שהם כותבים עבודות גמר רבות, הם מתמקצעים באופן ההגשה הנכון ולכן הסטודנטים מקבלים ציונים גבוהים בדרך כלל גם על נראות העבודה וגם על תוכנה.

הסטודנטים משלמים סכומים נאים בגין העבודות הללו, הם מעניקים פרנסה לדוקטורנטים לאנשי מחקר ולמרצים הזקוקים להכנסה נוספת. מכיוון שהמידע הבסיסי שגור אצלם באופן תמידי, הם מבצעים עבודות מקיפות שכוללות את כל המידע הדרוש לפרטי פרטיו.

הליך כתיבת עבודות הגמר – איך נעשה סיוע בכתיבת עבודת גמר?

סטודנט המעוניין בעבודת גמר מסוימת, פונה לחברה העוסקת בסיוע בכתיבת עבודות גמר ומבקש הצעת מחיר. אם הסכום נראה לו ואם לחברה יש כותב פנוי המסוגל לבצע את העבודה בפרק הזמן שנקבע, הם יוצאים לדרך משותפת. הסטודנט מעביר מקדמה כספית ואת כל ההנחיות לגבי הפרויקט שיש לבצע. החברה וגם כותב המאמר מעיינים בדרישה, שואלים שאלות במידת הצורך והעבודה מתחילה.

הצוות מעדכן את הסטודנט במהלך העניינים ובתום הכנת העבודה, אדם נוסף מהצוות עובר על כל העבודה, בודק אותה באופן מעמיק, מעיר הערות, מציע תיקונים ומחזיר אותה לשלב הפינישים לכותב.

הכותב מבצע את הליטוש הסופי ומעביר במועד את העבודה לסטודנט כך שיוכל להגישה בימים שאושרו לעניין זה.

תדירות השימוש בכותבים חיצוניים

רוב הסטודנטים משתמשים בשירות זה פעם אחת כשהם במצוקת זמן וחוששים שלא יספיקו להגיש עבודת גמר במועד, דבר שיהיה בעוכריהם. את שאר העבודות הם מכינים בעצמם ומגישים ברוב המקרים במועד שנקבע.

 

חוץ מסיוע בכתיבת עבודות גמר, אולי יעניין אתכם:

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן