שאלות ותשובות

יש לכם שאלות נוספות שלא חשבנו עליהן? אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא ואנו נשמח לסייע לכם.

כמו בכל דבר, גם כאן בהסכם שבין הלקוח לחברה ישנו מרכיב של אי-ודאות מבני. על כן, צוות המומחים שלנו, כלה בצוות ההנהלה, עושה את המקסימום בכדי להשיא את האמינות מצד הלקוח לחברה למקסימום.

EZ-grade מכירה בדרישת המוסדות האקדמאים למקוריות העבודה מצד הסטודנט.

כמובן שסטודנט אשר מגיש עבודה שאינה שלו עובר עבירה אתית מול המוסד האקדמי ופועל בניגוד להוראותיו.

אין אנו מעודדים קניית עבודות ו/או תארים, אך חשוב להבין שחברת EZ-grade פועלת לפי החוק בלבד ומספקת פרויקטים ברמה מצוינת לבקשת הלקוח ואין היא אחראית על רצונותיו של הסטודנט כאמור.

כן, המקדמה יכולה להתבצע דרך סליקת כרטיס האשראי באתר האינטרנט, וכן ע”י העברה בנקאית.

תשלום המקדמה מהווה מעין “מקדמת רצינות” המבטיחה התחלת הליך טיפול בלקוח הלכה למעשה.

כתוצאה מניסיוננו רב השנים, ולאחר מקרים בהם הלקוח “ברח” עם הפרויקט ולא שילם את חלקו השני לאחר המסירה, וזאת למרות שאיכותו הייתה מצוינת.

על כן, הוחלט ע”י הנהלת החברה כי שיטת הגבייה תהיה מלוא התשלום במועד מסירת הפרויקט, וזאת בכדי למנוע אי נעימויות מהסוג הזה.

למען הסר ספק, חברת EZ-grade מתחייבת להמשיך ולפעול, ככל שיידרש גם לאחר השלמת התשלום במידת הצורך ובהתאם לדרישות הסטודנט הראשוניות.

באופן כללי, ניתן לפלח ציון נמוך כתוצאה משתי סיבות עיקריות. הראשונה, הנחיות העבודה לא הועברו כראוי ע”י הסטודנט לחברה כתוצאה מכך שהסטודנט לא הבין את המטלה כראוי.

השנייה, התרשלות של כותב, אשר לא ביצע עבודתו כראוי. עם הסיבה הראשונה אין לחברה דרך להשפיע על התוצאה, הואיל והציון אינו מושפע מרמת הביצוע אלא מושפע מהתרשלות הסטודנט.

באשר לסיבה השנייה, המהווה מקרה מאד נדיר בחברתנו, הואיל ואנו מפעילים מערך בקרת איכות בשני שלבים- ממוחשב (בדיקת העתקות) וידני ע”י מחלקת בקרת איכות ייעודית.

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן