שירותים נוספים

אנחנו בחברת Ez-Grade מאמינים במתן פתרונות כולל לסטודנטים על מנת שיעברו את התואר בשלום.

כדי להבטיח זאת, אנו מציעים רשת רחבה של פתרונות אקדמיים וגם סיוע אקדמי לסטודנטים המבוססים על מערך המומחים המקצועי שלנו.

כאן תוכלו להתרשם ממגוון פתרונות נוספים היכולים לסייע לכם לצלוח את התואר, להשלים משימות בקלות ולקבל סיוע לסטודנטים בעת הצורך.

הגהה לשונית בתשלום

הגהה לשונית- הגהה/ עריכה לשונית נעשית בתום כתיבת העבודה, ומטרתה להקפיד על פיסוק תקין, לתקן שגיאות כתיב ולשמור על אחידות כתיבתו של הטקסט באופן כללי…

תרגום מאמרים

כחלק מהליך כתיבת סמינריון או מטלה אקדמאית כללית, אנו נדרשים לנתח מאמרים מהספרות המקצועית המקובלת, כאשר ברוב המקרים, ישנה חשיבות רבה לבחירת המאמרים מבחינת התוקף המדעי והמחקרי שלהם…

בדיקת עבודה לפני הגשה

לאור פניות רבות של סטודנטים בנושא בדיקת פרויקט קיים טרם הגשתו, הוחלט להקים מחלקה ייעודית בארגון (חלק ממחלקת בקרת איכות), אשר תפקידה יהיה לבחון ולבדוק את תוכן הפרויקט, צורת הגשתה וכדומה…

שירותים נוספים

הגהה לשונית בתשלום – ממה מורכב התשלום ולמה אני זקוק לזה?

מטרתן של העריכה וההגהה הלשוניים הם להקפיד על פיסוק נכון, תיקון של שגיאות כתיב וכן להקפיד על כללי ניסוח תקינים ועל עברית נאותה.

לעתים קרובות, מתוך לחץ זמן או בהיעדר כישורים מתאימים, סטודנטים רבים מוצאים את עצמם עם עבודה מושלמת, אך כזו שלא עברה הגהה לשונית ויש בה כשלים לשוניים קריטיים.

חשיבות הגשת עבודה תקינה מבחינה שפתית היא קריטית, שכן רובם המוחלט של המוסדות האקדמיים מחשבים את הציון הסופי כשהם כוללים בתוכו גם את עריכת הטקסט ואת הניסוח התקין.

יתרה מזאת, ישנם מוסדות אקדמיים הנותנים לשפה משקל משמעותי המגיע לעד 30% מכלל העבודה!

על כן, בטרם תגישו את העבודה שעמלתם עליה זמן רב כל כך – אל תפלו בדברים הקטנים.

אנו נשמח לבצע עבורכם בקרת איכות לעבודה, הגהה לשונית או עריכה לשונית בהתאם לבקשתכם, ונדאג שהעבודה שלכם תוגש בסטנדרט הגבוה ביותר.

עריכה לשונית בתשלום נעשית על ידי צוות המומחים שלנו, הכולל בעלי מקצוע עם הכשרה מתאימה ועם תואר בבלשנות או בלשון, או לחלופין, כאלו הבקיאים באופן מיטבי בשפה העברית ובחוקי הדקדוק.

כך או כך, על העורך הלשוני לגלות בקיאות מוחלטת בדרישות האקדמיה בכל הנוגע לכללי הציטוט האחיד APA ולהכיר באופן שבו עורכים רשימה ביבליוגרפית תקינה.

את התשלום מחשבים לפי מספר פרמטרים:

  • אורך העבודה (מספר התווים בקובץ)
  • האם נדרשת הגהה לשונית או עריכה לשונית? אם מדובר במעבר על סימני פיסוק ושגיאות כתיב, התמחור יהיה נמוך יותר מאשר מעבר מעמיק הכולל שינוי הרכבי משפט ו”כניסה” מעמיקה יותר אל הטקסט.
  • מהי הרמה הכללית של העבודה? יש הבדל בין טקסט חובבני הדורש שינוי מסיבי לבין טקסט העומד בכללי האקדמיה והעברית התקינה וזקוק לדיוק ושדרוג.
 

בדיקת עבודה אקדמית לפני הגשה

במידה והעבודה האקדמית שלכם מוכנה להגשה (כל הכבוד!), נשמח להציע לכם שירות מקיף של בדיקת עבודות לפני הגשה.

שירות של בדיקת עבודה אקדמית על ידי המומחים של EZ-Grade נעשה לאחר פניות חוזרות מצד סטודנטים לוודא שהעבודה שכתבו עומדת בסטנדרטים האקדמיים.

הליך הבדיקה זהה להליך בקרת האיכות של החברה בשאר הפרוייקטים שהיא מבצעת, והוא נעשה בשני אופנים על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית.

הראשון ,בדיקת התוכן דרך תוכנת מחשב, זאת כדי לוודא שהוא עומד בתנאי המקוריות וחלקים ממנו לא הועתקו.

השני, בדיקה ידנית על ידי כותב מוסמך לנושא העבודה, המוודא שהיא עומדת בכללי המבנה הרצויים, אופן ההגשה, כללי ציטוט אחיד APA וכן מבצע הגהה ועריכה לשונית במקרה הצורך.

עם הנסיון הרב שנצבר בחברה, הוכח כי בדיקה שכזו בכוחה לנבא את הצלחת העבודה!

שירותי תרגום בתשלום

שירותי החברה המשלימים כוללים גם תרגום בתשלום של מאמרים ועבודות במקרה הצורך.

בחייו של הסטודנט, הוא נדרש לא מעט פעמים לסקור חומר בשפה זרה ולבצע תרגום מאמרים (בעת הגשת עבודה סמינריונית או מטלות כלליות אחרות) – אנחנו כאן כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר.

בעזרת צוות מתרגמים האמון על שפות שונות ברמה גבוהה – כולם חברים ב”אגודת המתרגמים בישראל” – נוכל להציע לך תרגום מאמר בתשלום במגוון שפות:

תרגום אנגלי – עברי או צרפתית, פולנית, איטלקית, גרמנית ערבית עוד…

תרגום מאמרים בתשלום מסייע רבות לסטודנטים, חוסך להם זמן ובעיקר עוזר להם להגיע לטקסטים המסוגלים להעשיר את עבודותיהם לאין ערוך.

שיעורים פרטיים און-ליין

שיעורים פרטיים באינטרנט לסטודנטים ניתנים על ידי רשת מקיפה של מומחים מתחומי הדעת השונים, כשהם נעשים און ליין, בזמנים נוחים לסטודנט ולמרצה, מבלי לצאת מהבית!

אנו מציעים שיעורים פרטיים במגוון התחומים – שיעורים פרטיים במטמטיקה/חדווא, שיעורים פרטיים באנגלית וכן במקצועות ממדעי הרוח או המדעים המדויקים. אין סיבה שתתקשו בחומר הנלמד – אנחנו כאן כדי לסייע לכם.

  • ממשק תומך טכנולוגיית ה-Virtual calssroom המתקדמת.
  • ממשק לימוד נוח המדמה כיתה באופן מושלם.
  • אופציה לשיעור מרובה משתפים.
  • צפייה רציפה באיכות HD.
  • אפשרות לשיתוף קבצים.
ניתוחים סטטיסטיים

חברתנו מתמחה במתן שירותי ניתוחים סטטיסטיים, על ידי כלכלנים וסטטיסטיקאים מומחים.

כדי לסייע לכם לצלוח את העבודה הסמינריונית בשלום, אנו מציעים לכם סיוע בפרק שיטת המחקר וניתוח הממצאים.

פרק השיטה כולל ניתוח סטטיסטי של הנתונים שאספתם. פרק הסטטיסטיקה יופיע לרוב בעבודת מחקר כמותית.

קידוד ועריכת שאלונים, שימוש בסטטיסטיקה יישומית ותיאורית כנדרש, סביבת עבודה מגוונת (SPSS, STATA, EVIEWS ETC)

אל דאגה, אתם לא לבד – לא משנה אם אתם זקוקים לסיוע קל או מסיבי, אנחנו כאן בשבילכם!

Ez-grade – מרכז סיוע לסטודנט

בדיקת עבודה לפני הגשה – עריכה/הגהה לשונית – תרגום מאמרים מקצועי – ליווי אישי

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

מעוניין להצטרף לנבחרת הכותבים שלנו?

העלה קורות חיים:
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן