מטלת סיכום – ממשל

מחאה החברתית בשנת 2011 הייתה שונה מהמחאות האחרות אשר היו מוכרות עד כה במדינת ישראל בשל העובדה, שמהות המאבק היה מאבק כלכלי והשאיפה לשוויון כלכלי. בשונה ממחאות אחרות מחאה זו לא הייתה שייכת או רלוונטית לקבוצה מסוימת באוכלוסייה

להורדה לחצו כאן

המחאה החברתית בשנת 2011 הייתה שונה מהמחאות האחרות אשר היו מוכרות עד כה במדינת ישראל בשל העובדה, שמהות המאבק היה מאבק כלכלי והשאיפה לשוויון כלכלי. בשונה ממחאות אחרות מחאה זו לא הייתה שייכת או רלוונטית לקבוצה מסוימת באוכלוסייה כגון: דתיים, נכים ואחרים אלא מחאה זו נגעה לכל ולכן הביטוי “העם דורש” היה רלוונטי כי הסוגיה הכלכלית אשר הוצגה כבעייתית הינה רלוונטית הן למי שגר בפריפריה והן למי שגר במרכז הארץ. המאבק סימל באופן חד משמעי והדגיש את הפער בין אלו שיש להם ואלו שאין להם. המאבק העלה למודעות כי למעשה מי שהינו הריבון ומי שמשמעותי והכי חשוב הינם האזרחים והם אשר נותנים את המנדט לכנסת ולממשלה לפעול אך ורק עבורם, דבר אשר נדמה היה שנעלם מזה שנים רבות בתודעה הציבורית חברתית. המחאה החברתית פרצה בשל תחושה של משבר כלכלי, של פער גדול בין אלו שיש להם ולאלה שאין להם והמחאה צברה תאוצה וגיבשה אזרחים רבים מכל קצוות החברה הישראלית כי ההישרדות הכלכלית במציאות הישראלית נוגעת לרבים, הן אשכנזים והן ספרדים, הן חילונים והן דתיים, הן ערבים והן יהודים מהמרכז ומהפריפריה.
( בלאנדר, 2011 ; קרמניצר, 2011).

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן