העתקת עבודות – איך סטודנטים נופלים בפח הזה?

העתקת עבודות – איך סטודנטים נופלים בפח הזה?
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

בשום שלב, העתקת עבודות אינה חלק מאסטרטגיה שמגבשים לעצמם סטודנטים (“ארשם לקורס X וכבר אעתיק מחבר טוב את מטלת הסיום”). העתקה היא עבירה מוסרית חמורה במונחי האקדמיה, שאף סטודנט לא רוצה לבצע אותה. אז מדוע בכל זאת מתגלות העתקות בכל סמסטר ובכל מוסד לימודים?

סטודנטים שבמקום כתיבת עבודות – מעתיקים אותן, הם סטודנטים שנמצאים במצוקה זמנית. המצוקה יכולה להיות מחסור בזמן, ירידה במוטיבציה, לחץ מנטלי שמשפיע על הריכוז והביצועים ולעתים המצוקה נובעת מהפחד להיכשל/לא לעמוד בציפיות. אותם סטודנטים מבינים כי יש להם 2 אפשרויות להתמודד עם המצוקה:

  • לוותר על הגשת העבודה. המשמעות היא שעליהם לוותר על נקודות הזכות ולהירשם לקורס נוסף בסמסטר הבא.
  • האפשרות השנייה (שאינה באמת אפשרות!) היא להעתיק עבודה, להגיש אותה ולבצע עבירה מוסרית חמורה. נתפסתם מעתיקים? תזומנו לוועדת משמעת שתשקף בפניכם את מידת חומרת העבירה ותקבע את העונש. 

העתקת עבודותהעתקת עבודות באה לידי ביטוי בכמה אופנים שונים:

  • העתקה מלאה “העתק-הדבק” – הגשת עבודה שהגיש כבר בעבר חבר/מכר/בן משפחה במסגרת לימודיו. העתקה זו נחשבת לבוטה ביותר. 
  • שכתוב מלא של עבודה – כלומר, העתקה הנשענת על שכתוב של טיעונים, מסקנות ותשובות במילים שלכם. 
  • העתקה חלקית – העתקת חלקים בודדים מעבודה שכבר הוגשה / עבודה של חבר שלומד אתכם 
  • חשוב לדעת כי העתקה לא נמדדת בהתאם להיקפה, כך שגם אם העתקתם פסקת פתיחה/מסקנה/חלק מתשובה, אתם עלולים להיחשד בהעתקה. 

“המרצה בחיים לא ידע שהעתקתי. אין סיכוי”

למרצים ישנם מגוון כלים טכנולוגיים לזיהוי העתקת עבודות. זו הסיבה שכמעט בכל פקולטה וקורס, המרצים דורשים להגיש את העבודה בקובץ דיגיטלי. כפי שאתם מבינים, בדיקת העתקה לא נשענת על זכרונו של המרצה, כך שגם אם העתקתם עבודה משנת 2002, יעלו עליכם. 

חשוב לדעת: לעתים, מוגשות שתי עבודות זהות (ולפעמים גם יותר) באותו הקורס. כלומר, שני סטודנטים שהגישו את אותה העבודה, כאשר אחד מהם העתיק מהאחר. למרות שהמרצים יודעים לזהות מי כתב את העבודה המקורית ומי שכתב אותה, גם הסטודנט “הנדיב” שנתן לחברו להעתיק ממנו, יגיע בסופו של דבר אל ועדת המשמעת.

 

קניית עבודות אקדמיות מקוריות – ללא חשד העתקה

סטודנטים שמעתיקים אינם גאים במהלך הזה, אלא להפך: העתקת עבודות גורמת לפגיעה בערך העצמי שלהם (“העתקתי כי לא הצלחתי בעצמי”) וגם לחוסר נוחות גדול – מול עצמם, מול המרצה ומול מוסד הלימודים.

סיוע אקדמי מאפשר לכם לשמור על שמכם הטוב, להגיש את המטלות שלכם בזמן ולקבל את נקודות הזכות. בין השירותים שאנו מציעים: תרגום מאמרים, עריכה לשונית וגם סיוע בכתיבה אקדמית. העבודות שאנו כותבים בעבורכם מקוריות, והתהליך כולו מבוסס על שיתוף פעולה ותיאום ציפיות מלא מולכם.

זקוקים לסיוע אקדמי? אנו מציעים שירות של עבודות בתשלום עם התחייבות לדיסקרטיות מלאה! לפרטים נוספים, התקשרו – *6270

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן