כתיבת עבודות אקדמיות – למי פונים?

סיוע בכתיבת מטלות אקדמיות במשאבי אנוש
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

כסטודנטים הלומדים במוסד לימודי אקדמי, גם אתם נדרשים להגיש עבודות אקדמיות לאורך לימודי התואר. בשונה ממבחנים שבהם אתם נבחנים אך ורק על הידע שלכם, עם הגשת עבודה אקדמית קטנה ובטח שעם סמינר, אתם נבחנים גם על יכולות הביטוי שלכם. כתיבה אקדמית היא “טיפוס” מאד מסוים, ואיננה דומה לכתיבה עיתונאית, כתיבה של בלוג או כתיבה ספרותית. 

אנחנו, ב-ez grade, מזמינים גם אתכם לפנות אלינו לטובת סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות. מתי השירות שלנו יוכל להיות רלוונטי גם אליכם?

 • כשהסימסטר שלכם גדוש במטלות ו-24 שעות ביממה לא מספיקות לכם
 • כשאתם מוצאים קושי להביא רעיונות שלכם לידי ביטוי בכתב
 • כשאתם מעוניינים בהגהה ועריכה לעבודה שכתבתם
 • סיוע לסטודנטים שעברית היא השפה השניה שלהם

מדוע חשוב להסתייע בגוף מקצועי לכתיבת עבודה אקדמית?

לכאורה, נדמה כי הגשת עבודה פשוטה הרבה יותר ממבחן: אתם עובדים עם חומר פתוח ויש לכם זמן רב לגבש רעיונות ולכתוב את העבודה. מה שקורה בפועל הוא שהמון סטודנטים מקבלים ציונים גבוהים יותר במבחנים מאשר בעבודות. איך זה קורה?

עבודה אקדמית צריכה לעמוד בסטנדרט מסוים. בעת שישנה סטייה מהסטנדרט המוכר וחוקי הכתיבה המקובלים, מתחילות לרדת נקודות. כתיבת עבודות אקדמיות מתבססת על שפה גבוהה ותקנית, בניית טיעונים, חלוקה לפסקאות, ציון המקורות וכתיבת פרקי פתיחה, דיון וביבליוגרפיה. ישנם מוסדות לימוד המשקיעים בקורס הנקרא “מיומנויות למידה”, לאורכו ניתנים דגשים באשר לכתיבה אקדמית נכונה.

עם זאת, ישנו אתגר גדול: לא כל הסטודנטים נולדו עם “המתנה” שהיא כישרון לכתיבה. ניתן ללמד אתכם חוקים של “עשה” ו”אל תעשה” בכתיבה אקדמית, אך בהחלט שלא ניתן ללמד אתכם לכתוב. כאן אנחנו נכנסים לתמונה! נוכל לכתוב בעבורכם את העבודה האקדמית – מטלת הסיום הקטנה או עבודת הסמינר המורחבת.

כתיבת עבודות אקדמיות עם EZ GRADE

אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא אל מול הסטודנטים! איך תהליך העבודה שלנו עובד?

 • נתאם ציפיות באופן מלא באשר לכל התהליך
 • נשמע מכם איזה שירות ספציפי אתם צריכים מאיתנו
 • נבין מכם מהי מידת המעורבות שתרצו להפגין בתהליך העבודה

לדוגמא: ישנם סטודנטים שרוצים להגדיר את שאלת המחקר ולכתוב את העבודה בעצמם, ואילו השירות שהם מעוניינים בו מאיתנו הוא תרגום מאמרים בלבד. כמו כן, ישנם סטודנים שמעוניינים בסיוע מלא לאורך כל התהליך, בעוד חלקם מסתייעים בנו רק בשלבי העריכה. אנו כאן לשירותכם, בכל שלב ועם כל שלב בדרך!

למי פונים עם כתיבת מטלה אקדמית? אלינו כמובן!

 • אנו מתחייבים על עמידה בזמנים, ללא סטיות, איחורים או הפתעות של הרגע האחרון
 • אנו בודקים את העבודות – גם באמצעות סריקה ממוחשבת וגם ידנית
 • שירות אישי, אדיב וזמין – בכל שלב בדרך 
 • והכי חשוב: ניסיון מקצועי שמאפשר לנו לספק לכם תוצר שתהיו גאים בו

 

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן