סיוע בכתיבה אקדמית – מה זה באמת אומר?

סיוע בכתיבה אקדמית – מה זה באמת אומר?
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

אתם יודעים שיש כזה דבר סיוע אקדמי, אתם יודעים שהייתם שמחים לסיוע שכזה אך לא ממש יודעים מה זה אומר. לפניכם, מספר שירותים נבחרים המוצעים לכם תחת הנישה “סיוע בכתיבה אקדמית”: 

1.תרגום מאמרים

השירות מתמקד בתרגום מאמרים אקדמיים שאמורים לסייע לכם בכתיבת העבודה שלכם. כידוע, מרבית המאמרים האקדמיים כתובים בשפה האנגלית – שפה שאינה שפת האם של הסטודנטים בישראל.
השפה האנגלית כשפה שניה לעתים מאריכה, מעכבת ומקשה את תהליך המחקר של סטודנטים.

למי מתאים השירות? לכל הסטודנטים! גם הסטודנטים שהאנגלית שלהם מצוינת (עד כדי כך שהם קיבלו פטור עם הרשמתם ללימודים האקדמיים), פונים אלינו לסיוע בתרגום.

קריאת מאמר אקדמי באנגלית יכולה להיות מאתגרת ומעניינת, אך היא גם יכולה לעכב אתכם מאד בהתקדמותכם בתהליך כתיבת העבודה. תרגום המאמר מאנגלית לעברית לדוגמא, מאפשר לכם ליהנות ממאמר שקל יותר לקרוא, לחלץ ממנו מידע ולעבד אותו. 

2.כתיבת עבודה אקדמית קטנה/סמינריון

אתם נמצאים בלחץ אדיר של זמן, ממקבלים בין הלימודים לקריירה מצליחה או שאתם פשוט מתקשים לכתוב בסטנדרט האקדמי? שירות כתיבת עבודה אקדמית מעביר את האחריות מכם, אלינו. צוות מקצועי ומנוסה של כותבים יכתוב בעבורכם עבודת סמינר מקורית!

למי מתאים השירות? בעיקר לסטודנטים שמודעים לכך שהבטן הרכה שלהם היא כתיבה. הסיוע האקדמי במקרה זה מבוסס על כתיבת כל העבודה האקדמית – מעמוד השער ועד כתיבת הביבליוגרפיה.

כתיבת העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה מלא מולכם, תוך היצמדות להנחיות המרצה, התחשבות מלאה בנושא העבודה/שאלת המחקר וכיוצא בזה.

3.הגהה לשונית

תתפלאו, אך גם אתם יכולים לגלות בדיעבד טעויות לשוניות בעבודה שלכם. רגע לפני שאתם מגישים את העבודה האקדמית שלכם למזכירות החוג, חכו רגע.

אנו נוכל לבצע בעבורכם הגהה לשונית מלאה לעבודה, כך שתוכלו גם אתם להיות שקטים כי כל “מילה שלכם היא מילה”.

למי מתאים השירות? לסטודנטים שכתבו את העבודה האקדמית בצורה עצמאית לחלוטין. עם זאת, אותם סטודנטים מעוניינים לדייק את המלל ולהעביר אותו תחת ביקורת של עורך לשוני.

סיוע אקדמי מסוג הגהה לשונית כולל בין היתר:

  • איתור טעויות בעברית (זכר ונקבה למשל) ותיקונן
  • קיצור משפטים ארוכים מדי / שינוי סדר המשפטים ליצירת טיעון משכנע ובנוי כנדרש
  • תיקון טעויות הקלדה (טעויות אלו נפוצות מאד וגוררות פגיעה בציון)
  • עריכת העבודה לכדי מסמך קריא שעומד בסטנדרט האקדמי

4.בדיקה לפני הגשה

ישנם סטודנטים שמחליפים עבודות עם חבריהם לפני ההגשה, זאת במטרה לבדוק ולבקר אחד את עבודתו של השני. אתם רוצים להבטיח כי העבודה שלכם תעבור תחת הביקורת המחמירה והקפדנית ביותר?

אנו מציעים בדיקה לפני הגשה לעבודה האקדמית שלכם!

למי מתאים השירות? לסטודנטים שעמלו רבות על כתיבת העבודה שלהם, ורוצים להבטיח כי הם עומדים בכל הדרישות האקדמיות.

סיוע בכתיבה אקדמית מסוג בדיקה לפני הגשה, כולל בין היתר: 

  • קריאת העבודה במלואה
  • ביקורת אובייקטיבית על תוכן העבודה
  • האם ישנה חפיפה בין דרישות המרצה ובין התוצר הסופי
  • האם ציטוטי המקורות כתובים כנדרש (בהתאם לדרישות של כל פקולטה)
שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן