5 טיפים לגשת לסקירה ספרותית

כתיבת עבודה סמינריונית בתשלום
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

אין זה מפתיע כי הרוב המוחלט של הסטודנטים מתקשה למצוא את הזמן והאנרגיה הדרושה, על מנת להבין לעומק כיצד כותבים סקירה ספרותית ומהם הניואנסים הקשורים לכך. במקרים מסוג זה ניתן להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם סקירה ספרותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לצד ליווי אישי ודיסקרטי לכל אורך הדרך. אנשי מקצוע שמתמחים בתחום יוכלו להבטיח לכם שקט נפשי ולנטרל את תחושת הלחץ והמועקה.

טיפים לסקירה ספרותית – מאיפה מתחילים?

  1. קודם כל, חשוב לקחת נשימה עמוקה ולזכור כי מדובר בסך הכול באחד מפרקי העבודה האקדמית. סקירה ספרותית מהווה חלק בלתי נפרד מכל עבודת גמר, סמינריון או עבודת הגשה. בחלק מהמקרים קוראים לפרק זה הרחבת מקורות או ביסוס אמפירי, אך מדובר על אותם העקרונות בדיוק. המטרה של פרק זה היא לסקור את הספרות הקשורה לנושא העבודה, החל ממאמרים, מחקרים, תזות, כתבי עת וכדומה. פרק זה מהווה את הבסיס התאורטי לעבודה עצמה, בהתאם לשאלת המחקר שבחרתם. יש להתייחס לפרק הסקירה הספרותית בתור מסגרת מדעית לכל העבודה, המעניקה תוקף לממצאי המחקר שלכם.
  2. כל מטלה אקדמית חייבת לכלול אזכור למקור מדעי מוסמך, החל ממאמרים מדעיים ועד לספרות מחקרית. ללא התייחסות למקור כל המטלה עלולה להיפסל. יש לשים לב כי סקירת ספרות מגיעה לרוב עם דרישה ברורה לגבי כמות המקורות הנחוצה, לכן יש לשים לב להנחיות שקיבלתם במסגרת העבודה האקדמית. לעיתים ישנה התייחסות לכמות מסוימת של מקורות בעברית ובאנגלית, לכן חשוב לא לפספס זאת.
  3. השלב הראשוני של סקירה ספרותית כולל חיפוש מקורות, דבר שעלול לקחת לא מעט זמן. מדובר על חיפוש מייגע באתרי מחקר, כתבי עת, אתר הספרייה וכדומה. יש לוודא כי בחרתם במקורות מהימנים בלבד, מאחר ויש לעמוד בכללים נוקשים של המועצה להשכלה גבוהה.
  4. מומלץ לחפש מקורות בהתאם למילות מפתח הרלוונטיות לשאלת המחקר שלכם וכמובן להתבסס על המקורות ששימשו את כותבי המאמרים שמצאתם. כמו כן, כדאי להציץ בסילבוס של הקורס, מאחר והוא אמור להכיל מקורות לקורס וייתכן כי תמצאו מקורות שיוכלו לשמש אתכם.
  5. כתיבת המקור בסקירה הספרותית חייבת להיות מדויקת, תוך כדי הקפדה על סימני פיסוק, שמירה על פסקאות, רווח של 1.5 ובחירה בפונט ובגודל הנדרשים.

אנו בחברת EZGRADE נשמח לסייע לכם בתחום של כתיבת סקירה ספרותית. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לרתום את כל הידע הרב שצברנו, על מנת להבטיח לכם את עבודת הסמינריון המקצועית והאיכותית ביותר.

כל הכותבים שלנו מתמחים בתחום ומחזיקים בוותק של שנים, דבר המבטיח לכם אמינות, מקצועיות ויחס אישי לכל אורך הדרך. אנו מקפידים על כל ההנחיות של המועצה להשכלה גבוהה ומתחייבים לעמידה בזמנים ולבקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר.

למידע נוסף, צרו קשר!

 

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן