מה חשוב לבדוק לפני שקונים עבודה סמינריונית?

מה חשוב לבדוק לפני שקונים עבודה סמינריונית?

העבודה הסמינריונית היא המטלה האקדמית הגדולה והמקיפה ביותר אליה יידרשו הסטודנטים ללימודי התואר הראשון.

בשונה ממטלות קודמות הניתנות מטעמם של קורסים מסוימים ואף בשונה מן הרפרט והפרו-סמינריון; עבודת הסמינריון היא בעלת ההיקף הנרחב ביותר, מצריכה מיומנויות מחקר גבוהות, התנסחות רהוטה ויכולת לנבור במחקר הקיים ולהפיק מענה ייחודי התורם לנוף המחקרי בדמות שאלת מחקר הנענית בהדרגה בכל ראש פרק.

מטעמים שונים לרבות משאב זמן מועט הנובע משילוב בין עבודה ופרנסה לבין לימודים אקדמיים ו/או חיי משפחה, וכן בעקבות הירתעות ממורכבות העבודה המביאה עמה סטנדרט אקדמי מוקפד, סטודנטים רבים פונים לקבלת שירות לקניית עבודות סמינריונית מטעמם של גופים שונים, וביניהם גם אנחנו – Ez Grade המרכז לסיוע לסטודנט.

במאמר שלפניכם, ביקשנו לרכז את הדגשים החשובים ביותר עליהם אנו מקפידים, ושיעזרו לכם לבחור אם לצוות אותנו אליכם ולסייע לכם בכתיבת העבודה האקדמית. דגשים אלו יעזרו לכם גם בבירורים שתערכו מול כל הגופים המתחרים.

התחייבות לכתיבה מקורית בלבד

לא ‘תנאי מעורפל’ הרומז על כך שהעבודה תהיה מקורית, כי אם הצהרה מובהקת בחוזה ההתקשרות אל מול החברה שתספק לכם את העבודה הסמינריונית – התחייבות לעבודה מקורית מתחילתה ועד סופה, ב-100 אחוזים.

חשוב לדעת כי הגשתה של עבודה מועתקת או שאיננה שייכת לסטודנט הינה עבירה על החוק. אנו נוהגים לערב את הסטודנטים בתהליך ופועלים על דרך של סיוע לסטודנט, תוך שאנו מספקים מעטפת מלאה מאיתור שאלת המחקר ואיתור מקורות המידע, קביעת שיטות המחקר (נכון לסמינריון מחקרי) ועד לכתיבת העבודה, הגהה והקפדה על התאמה מלאה לכל הסטנדרטים האקדמיים הנדרשים (כגון כללי הציטוט).

בכל שלבי העבודה, תהיו מעורבים, תכירו את העבודה ותפגינו בה בקיאות מלאה.

מי כותב את העבודה?

הקפידו לבחון ואף ניתן לקבל לכך התחייבות בכתב, כי מי שיכתוב ויערוך עבורכם ויחד אתכם את העבודה הסמינריונית לקנייה הינם כותב או כותבת אקדמיים בעלי רקע רלוונטי בלבד.

כלומר, אך ורק בוגרי תואר בכלכלה / חשבונאות / מנהל עסקים, יכתבו ויערכו את העבודה הסמינריונית העוסקת בתחומי הפיננסים והחשבונאות. ואך ורק בוגרי תארים בסוציולוגיה / פסיכולוגיה / קרימינולוגיה יכתבו ויערכו את העבודה הסמינריונית העוסקת בתחומי מדעי החברה.

בחיפושכם אחר קניית עבודת סמירניון ב-Ez Grade, הרי שאנו מאגדים בשורותינו כותבים וכותבות אקדמיים בעלי תארים ראשונים בהצטיינות ותארים מתקדמים בלבד. אנו מצוותים לכל סטודנט וסטודנטית כותבים רלוונטיים בלבד; דבר הניכר בתוצר הסופי.

בקשו לראות דוגמאות לעבודות

בדומה לכל נותני שירות עמם אתם באים בהתקשרות, זוהי זכותכם המלאה לבקש לקבל לידיכם עבודות קודמות המדגימות את השירות ושמראות את התוצרים הסופיים.

כחברה שכתבה למעלה מ-20 אלף מטלות אקדמיות שונות, אנו יכולים לספק דוגמאות בכל נושא אקדמי, וכן בכל סוג מטלה אקדמית לצד סמינריון, דוגמת רפרט (וראו גם הכנת מצגת לסטודנטים), פרו-סמירניון וכן עבודות אקדמיות לתארים מתקדמים כגון תזה.

בדקו מה השירות כולל

מטרתו של השירות הוא להקל עליכם כמה שניתן, ולאפשר לכם למקסם את משאב הזמן המועט ממילא שעומד לרשותכם.

הקפידו לבחון מה השירות כולל: האם הוא כולל הצעת אפשרויות לשאלת מחקר הרלוונטית לנושא הקורס שבחרתם? האם הוא כולל את איתור מקורות המחקר? האם הוא כולל את עריכת השאלונים והראיונות הנדרשים באם מדובר בסמינריון מחקרי? כתיבת העבודה לרבות הכנתה בהתאם לכללי הציטוט והסטנדרט האקדמי הנדרש?

נציין כי אנו מספקים מעטפת מלאה, וכן כותבים את השאלונים והראיונות. ניתן לקחת כתוספת לחבילת הבסיס גם את ביצוע הראיון / השאלון בפועל על-ידי הכותבים של Ez Grade.

ולסיכום, נשמח לענות עבורכם על כל שאלה. צרו עמנו קשר טלפוני, כתבו לנו בוואטסאפ או השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן