ניתוחים סטטיסטיים

בעבודת הסמינריון ובחלק מהעבודות האקדמאיות השוטפות, מתבקש הסטודנט לנתח את ממצאיו בעזרת ניתוח סטטיסטי. הניתוח הסטטיסטי נחשב למהותי בעת ביצוע מטלות אקדמיות או עבודות סמינריון, שכן בעזרתו אנו מאששים את ממצאי המחקר שלנו והוא נדבך חשוב בדרך למסקנותיו הסופיות של המחקר.

כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

ניתוח סטטיסטי מקצועי הנעשה בידי סטטיסטיקאים/כלכלנים מומחים.

היכן מופיע הניתוח הסטטיסטי בעבודת הסמינריון?

ניתוח סטטיסטי רלוונטי בעיקר לעבודת סמינריון אמפירית (כמותית), אך גם לעתים קרובות ככלי לניתוח שאלונים כחלק ממחקר איכותני .

בסוג עבודה זו נתבקש לדגום את משתני המחקר שלנו ולספק אינפורמציה כמה שיותר רחבה לגביהם על מנת להגיע למסקנות.

הדרך לבצע את הדגימה הזו עוברת דרך כלי מחקר שונים – כשהבולט בהם הוא שאלונים – ולאחר מכן נתונים אלו שאספנו זקוקים לעיבוד שיוביל אותנו למסקנות.

העיבוד הזה נעשה דרך הכלים הסטטיסטיים.

בפרק “שיטת המחקר” בעבודה הסמינריונית, נצפה למצוא ביטוי לניתוח הסטטיסטי שביצענו, האופן שבו הוא נעשה- כיצד נלקחו התצפיות, תוקף המחקר, באילו כלים הוא נעשה- רגרסיה, גרפים, טיב המודל וכדומה. וכמובן – ממנו נעבור אל פרק הממצאים.

ניתוח סטטיסטי – הליך

כחלק מהמחקר הכמותי, אנו נדרש לבחון ולנתח מודל כלשהו הבודק קשר סטטיסטי (מתאם) בין המשתנים השונים. על סמך קשר זה ועל בסיס קו הרגרסיה הנאמד, נוכל לקבוע האם ניתן לחזות פרמטרים על סמך נתוני העבר. חלק זה נקרא מובהקות סטטיסטית.

לאחר מכן, נבצע בדיקות אודות המהימנות והתוקף של תוצאות המחקר. דוגמאות לבדיקות רלוונטיות תהינה בדיקת הטרוסקדסטיות, מולטיקוליניריות ומתאם סדרתי בין המשתנים.

לאחר שביצענו התאמות למודל, ניגש לפרק הממצאים ונפרש מילולית את פלטי הרגרסיה.

למען הסר ספק, כתיבת פרק שיטת המחקר מתבצע בצמוד לדרישת כללי ציטוט APA ובהתאם לבקשת המועצה להשכלה גבוהה (מל”ג).

להבדיל מהמחקר הכמותי, במחקר האיכותני הסטטיסטיקה נותנת מענה לניתוח שאלונים וסקרים.

ניתוח השאלון שונה מניתוח המחקר הכמותי, כאשר הוא מתרכז בעיקר בסטטיסטיקה תיאורית ובחינת מתאם בין משתנים ספציפיים.

בקידוד השאלון ישנה חשיבות נוספת להגדרת השדות והערכים הנמדדים (בדרך כלל משתנים אורדינלים- בעלי חשיבות לסדר). בנוסף, גם בחלק זה הכתיבה נעשית בצמוד לכללי ציטוט APA.

כחלק מהתאמת השירות לצורכי הסטודנט, חברת Ez-grade עושה הדרכות תקופתיות לעובדיה – בדגש על תוכנות הניתוח הסטטיסטי – SPSS, EVIEWS, STATA, ACCESS ועוד…

חברתנו מעניקה שירותי ניתוח סטטיסטי למאות סטודנטים בשנה וב-עשרות מקצועות שונים. סטודנטים, אם אתם בעיצומו של תואר בפסיכולוגיה, תקשורת, חינוך או דומיהם, ואתם צריכים סיוע בקידוד השאלון או ניתוחו הסטטיסטי, אל דאגה יש Ez-grade!

הלכתם לאיבוד? הניתוח הסטטיסטי לא לגמרי מובן?

צוות Ez-grade מכיר בחשיבות והמורכבות הטמונה בעריכת פרק “שיטת מחקר”, בייחוד כאשר מדובר בסטודנטים שאינם מנוסים בעריכת וניהול מחקר, וודאי שבניתוח ממצאים ובחירת שיטת מחקר מתאימה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנו עובדים עם סטטיסטיקאים מצטיינים או בעלי תארים מתקדמים בלבד, שכל תכליתם היא לסייע לכם לעבור את התואר בשלום.

אנו מקפידים על איכות הביצוע ועל בקרות איכות לפני, תוך כדי ואחרי העבודה. זכרו את הכלל! אין סיבה שניתוח סטטיסטי כושל ימנע מכם להגיש עבודה טובה!

מה מקבלים עם Ez Grade

זקוקים לעזרה בחלק הסטטיסטי? מרגישים שהעבודה שלכם “תקועה” בגלל ניתוחים מספריים שלא נותנים לכם מנוח? רגע לפני שאתם מתייאשים, תנו לנו להראות לכם שאפשר אחרת!

אישור הצעת מחקר – כתיבת סמינריון – כתיבת עבודות-יותר מ-40 תחומים שונים – סיוע אקדמאי

כתיבת עבודות סמינריוניות ביותר מ-40 תחומים

בחירת שאלת מחקר רלוונטית

גיבוש הצעת מחקר מקיפה לדרישת המרצה.

סקר ספרות המקיף את כל הנושאים הרלוונטיים.

התאמת מודל רלוונטי ותחילת כתיבת פרק שיטת מחקר.

פרק ממצאים ומסקנות על סמך פרק שיטת המחקר.

גיבוש פרק דיון וסיכום.

רשימה ביבליוגרפית לפי כללי ציטוט APA

ממליצים עלינו

מה סטודנטים מספרים עלינו

בוקר טוב חן, מה שלמך? קודם כל תודה רבה לכם על האמינות אחותי קיבלה ציון 100 במטלה. איזה הרגשה ושקט נפשי שהבנתי שבחרתי המקום הטוב ביותר תודה תודה תודה

רוני

5/5
בשעה טובה היום סיימתי תואר ראשון במשפטים בזכותכם.. תודה רבה לצוות הנכבד על שיתוף הפעולה המהיר ביותר על הדאגה, הליווי, התמיכה והעזרה במשך כל הדרך באמת זה לא מובן מאליו.. חשוב לציין כי, קיבלתי ציון מאוד גבוהה שאינו צפוי למרות שלא הבטחתם אבל ערכתם עבודה מאוד עניינית ומאתגרת ועונה על כל הדרישות. אנשים מוכשרים ברמות כל הכבוד לכן. שוב תודה מקרב לב, ממליצה בחום!!!

נורית

משפטים

5/5
צוות מקצועי שנותן שירות מושלם חשוב לציין שתמיד זמינים ומלווים אותכם לאורך כל העבודה רמה גבוהה בביצוע המטלות כנדרש לפי ההנחיות

שי

5/5
חווית שירות פעם בדור נהנה מכל שיחה והכווה עם הצוות המנצח לוטן וחן , בפרק זמן קצר הפכנו למשפחה , מספיק ההקשבה תוך כדי עבודה וירידה לפרטי פרטים וכמובן על זמינות שאין כמותה בשום מקום , אלופים

ירדן

5/5
תודה לכם על השירות מסור , אמין מקצועי. קיבלתי חוות דעת של המורים על האיכות הכתיבה : ״ כתיבה רהוטה״, ״ סגנון הכתיבה טוב מאוד״. אתם זמינים לכל בקשה , הערה, תיקון. תמיד עומדים בלוח הזמנים. אשמח ביותר להמשיך לעבוד איתכם בשיתוף פעולה!

נתאי

5/5
יוש, רוצה לומר לכם תודה רבה מכל הלב,קיבלתי 91 בשיטות מחקר כמותיות. אני יעשה לכם אחלה פרסום!!! כי בזכותכם אין קורס חוזר בשיטות מחקר

גידי

שיטות מחקר

5/5
זה התחיל שחיפשתי עזרה לפרויקט גמר, דיבר איתי בחור בשם לוטן... שמהדקה הראשונה נתן לי ביטחון להרגיש שאני נמצא במקום טוב והרגשה טובה לאורך כל הדרך עד להגנה. כמובן שעמד בכל ההתחייבויות שהוא אמר לי והרבה יותר מזה!! התקשר כל כמה ימים לשמוע פרטים איפה אני עומד ולראות שהכול בסדר, כזאת דאגה לא חשבתי שבחיים אני אקבל!! הפרויקט עבר בהצלחה רבה וקיבלתי ציון של 97:) ממליץ לכולם בחום ומבטיח שלא תתאכזבו;) לעוד פרטים אתם יכולים לדבר איתי חופשי דרך לוטן.

אלון

פרוייקט גמר (בניין)

5/5
בלחץ רב ובאי עמידה בזמנים הייתי צריך מישהו שיעזור לי בכתיבת הפרויקט , הגעתי לEzGrade ועל השיחה הראשונה כבר סידרו לי את הראש והרגיעו אותי , מתן השירות היה מדהים , קיבלתי את ההצעה שלהם ומשם כבר אין מילים , הם עמדו בזמנים וכתבו ברמה הכי גבוהה שאפשר ,כל פעם שהייתי צריך לחדש משהו בפרויקט או לשפר הם היו שם ונתנו יחס אישי וזמין בכל שיחה , קיבלתי את הפרויקט הסופי וקיבלתי ציון של 92 ! אני ממליץ עליהם באופן אישי !

אדי

פרוייקט גמר- מכונות

5/5
קיבלתי לעשות עבודה במחשבים,לא היה לי מספיק זמן לבצע אותה כי אני עסוק , חשבתי לפנות לעזרה בכתיבת העבודה, פניתי למספר חברות ,חלקן לא חזרו ,חלקן חזרו ואמרו שלא יוכלו לסייע בעזרה. עד שהגעתי ללוטן מחברת Ez-grade שאמר שניתן לבצע את העבודה ואכן היא נכתבה במקצועיות ואף התעלתה על הציפיות, באמת כל הכבוד! עכשיו נשאר ללמוד ממנה ולהגיש, באמת תודה על הכל ,כעת בפעם הבאה אדע למי לפנות.

אריק

פרויקט Exchange

5/5
פניתי לחברת EZ-grade לאחר סקר קצר של כמה חברות בתחום. כבר מהרגע הראשון הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות וההרגשה הכללית הייתה שלדנה-נציגת החברה הציון חשוב לא פחות ממני, התאמת הכותב הייתה מדויקת ושליטתו בחומר הייתה ברורה. הדד-ליין שנקבע היה שבועיים וחצי (דד-ליין צמוד לכתיבת סמינריון), ולמרבה ההפתעה העבודה הוגשה לפני ואף קיבלה ציון סופי-92. פשוט הצלתם לי את התואר! מי חשב שסמינריון בכלכלה התנהגותית יכול להיות כזה פשוט.

רון

סמינריון-כלכלה התנהגותית

5/5

למה לכתוב עבודה אקדמית

עם Ez Grade?

עמידה בזמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בקרת איכות

אלגוריתם ממוחשב הבודק את מקוריות כתיבת העבודה האקדמית לצד בדיקה ידנית ע"י מחלקת כותבים ייעודית.

היחס האישי

אתה לא לבד! אצלנו תקבל/י סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, ליווי צמוד, אישי ודיסקרטי, התפור בדיוק למידותיך וצרכיך, בזמינות מרבית 24/7.

הניסיון שלנו

שיטת העבודה בחברתנו שמה דגש על יעילות ביצוע ואופטימיזציה לקיצור תהליכים וזמנים תוך שמירה על מוצר מוגמר מצוין.

בחירה קפדנית של כותבי עבודות אקדמיות

בחירת הכותבים, מהווה את המשאב והגורם העיקרי לפעילות מוצלחת של חברה העוסקת בכתיבה אקדמאית אינפורמטיבית, הואיל והכותבים הינם עובדי הקצה המייצרים את הערך דה-פקטו ללקוח. על כן, צוות Ezgrade בנה מודל ייחודי כדי לבחון את תחומי ההתמחות של הכותב.

בגלל העלויות

כחלק מערך האמינות והמחויבות ללקוח, אתר איזיגרייד מקפיד על כתיבת עבודות אקדמיות, לסטודנטים הכוללת שמירה על מחירים אטרקטיביים ותחרותיים ללקוח, תוך תגמול ראוי של הכותבים- הרי שאצלנו נמצאים הכותבים המקצועיים והנכונים ביותר עבורך!

ההשתלמויות המקצועיות

מדי רבעון עורכת החברה השתלמות כללית לעובדיה, שתפקידה להשלים פערים, מצוי מול הדרישות המשתנות של האוניברסיטאות והמכללות בישראל, כך שאתם/ן מקבלים עבודה אקדמית שעומדת בכל הדרישות האקדמיות העדכניות ביותר.

עמידה בלוחות זמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.

תוכן עניינים

לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן