הכנת מצגת לסטודנטים,
עסקים וחברות

ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.

כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

הכנת מצגות מקצועיות ואטרקטיביות

יש לכם רעיון שיווקי מצוין. כדי להעביר אותו בדרך הטובה ביותר, אין לכם ספק שאתם זקוקים למצגת צבעונית וברורה שתסייע לכם – אבל אין לכם מושג איך לעשות הכנת מצגת מקצועית עסקית.

אנחנו ב EZ-grade מומחים בהכנת מצגות לעסקים וסטודנטים ומבינים שכדי שמסר יעבור בצורה ברורה ובהירה – חשוב להשתמש בכלים שונים שיסייעו לנו בכך. פעמים רבות לא די בנתונים מדויקים או בהרצאה מרתקת, אלא כדאי ורצוי לשלב גם עזרים וויזואליים התומכים בחלק הוורבלי. לכן, אנו אמונים על הכנת מצגות מקצועיות הבנויות היטב ומשרתות גם את המטרה האטרקטיבית של הפרזנטציה.

נספח למרצה

על מנת שהמצגת תהיה ברורה למעביר הפרזנטציה, אנו מלווים אותה בהסבר ובו נקודות מנחות כלליות, כדי לוודא שיהיה לך את הבטחון והידע הדרושים כדי להעביר אותה בצורה הטובה ביותר.

הכנת מצגות לסטודנטים, לחברות ולעסקים

לא משנה אם אתה סטודנט לפני פרזנטציה חשובה או בית עסק המציג מוצר או רעיון שיווקי, המצריך הכנת מצגת עסקית – אנחנו ערוכים לכל סוגי המצגות ולכל אינפורמציה שתרצו להעביר לעזרים וויזואליים.

בין כותבנו נמנים בכירים בתעשייה לשעבר, בעזרתם תוכלו להיות בטוחים שתציגו מצגת מנצחת, שיווקית/אקדמאית לבקשתכם.

מה בעצם הופך מצגת סטנדרטית למצגת טובה?

1. שמרו על פשטות

בעת שאנחנו עורכים מצגת עבור סטודנט, הרי שמטרתנו היא לשמור על פשטות ככל הניתן.

ללא אפקטים חזותיים מרשימים, ללא מרקעים צבעוניים כאלו ואחרים; מטרתנו היא להציג כותרת ולהציג את הטקסט בצורה עניינית וברורה.

שמירה על אסתטיקה כללית שתקנה למצגת אופי ייחודי משלה היא חשובה, אך מינימליזם הוא מילת המפתח להצלחה.

2. הכנה ותרגול

בין אם אנחנו ערכנו עבורכם את המצגת ובין אם יצרתם אותה בעצמכם, הקפידו להקדיש זמן ל’חזרות’ אל מול קהל ידידותי דוגמת בני משפחה וחברים.

תרגלו ושננו את המעבר בין השקופיות וסקירת התוכן המוצג. בקשו מן הקהל להתקיל אתכם עם שאלות כאלו ואחרות.

ככל שתתרגלו את העברת המצגת, כך תיגשו אליה ברגע האמת בטוחים ונינוחים הרבה יותר.

3. עוררו סקרנות

התחלה מרתקת ומסקרנת בהחלט יכולה לתת לכם נקודת פתיחה מצוינת בעת שאתם עומדים מול הקהל.

חפשו אחר מסר עיקרי ורלוונטי שבו תוכלו לפתוח את דבריכם כמו הגת בעיה או אנקדוטה מעניינת, ציטוט של אדם מעניין, הצגת נתון, תרשים או תמונה שמצריכים הסבר, הפעלת סרטון קצרצר וכיוצא בזאת.

4. הפגינו עניין

שימו לב! איננו מתכוונים לבקיאות, כי אם עניין. או במילים אחרות: התלהבות.

ככל שתפגינו עניין רב יותר בדבריכם, כך הם הדבר גם ייתפש באותו האופן בעיני הקהל הצופים והצופות.

זהו אלמנט נוסף שתוכלו לעבוד עליו בעת החזרות אל מול בני המשפחה והחברים.

5. היעזרו בוויזואליות

חשוב שלא ליפול בזה: אמצעים וויזואליים בהחלט יכולים לסייע ולתמוך במצגת, אך אל לנו להגזים יתר על המידה.

אמצעים וויזואליים יכולים לבוא לידי ביטוי בתמונות וסרטונים, אך גם בתרשימים וגרפים.

אנחנו מספקים שירות מקיף וכולל:
כתיבת והכנת מצגות מן היסוד לרבות ליקוט ועיבוד המידע המוגש במצגת
כתיבת מצגות על-בסיס עבודה קיימת
עיצוב המצגת בלבד וביצוע עימוד

בשלב הראשון נבקש לאפיין מולכם את הדרישות ולהכין את היקף העבודה הנדרש: מהו הנושא אותו אנו מתבקשים להציג? האם ישנם תתי-נושאים נדרשים? מהו הזמן המוקצב בעבור הצגת הדברים אל מול הקהל?

לאחר מכן, נדרש למלאכת עיצוב המצגת עם ויזואליות מושכת לעין, קריאה, מלל תמציתי הנוגע בנקודות העיקריות והחשובות.

הצוות המקצועי של איזי גרייד מתמחה בהפקת מצגות קצרות, קולעות ונעימות לעיניהם של הצופים והצופות.

אנחנו תמיד נוהגים לומר שקל הרבה יותר ללמוד עבודה או מצגת מאשר לכתוב אותה 🙂

במידה וקראתם את המצגת ונותרו שאלות פתוחות, ניתן לפנות אל הצוות שערך את המידע.

מה מקבלים עם Ez Grade

חברתנו פועלת במרץ להעניק שירות ל-מאות סטודנטים מרוצים בשנה, אנו עובדים עם מיטב המומחים בתחומם, ומבטיחים כי המצגת שלך תהיה בעלת משפך מידע תקין, מתומצתת וישירה, מנותחת ומעמיקה.

מיקוד המסרים עפ"י בקשת הלקוח

אפיון וחלוקת עמודים נכונה

כתיבה שיווקית-אינפורמטיבית

שימוש בכלים ויזואליים תומכי מסר

מתקשים להציג את העבודה הסמינריונית? לא בטוחים לגבי הנקודות שיש להעביר? המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל שלב בהכנת מצגת מקצועית.

ממליצים עלינו

מה סטודנטים מספרים עלינו

בוקר טוב חן, מה שלמך? קודם כל תודה רבה לכם על האמינות אחותי קיבלה ציון 100 במטלה. איזה הרגשה ושקט נפשי שהבנתי שבחרתי המקום הטוב ביותר תודה תודה תודה

רוני

5/5
בשעה טובה היום סיימתי תואר ראשון במשפטים בזכותכם.. תודה רבה לצוות הנכבד על שיתוף הפעולה המהיר ביותר על הדאגה, הליווי, התמיכה והעזרה במשך כל הדרך באמת זה לא מובן מאליו.. חשוב לציין כי, קיבלתי ציון מאוד גבוהה שאינו צפוי למרות שלא הבטחתם אבל ערכתם עבודה מאוד עניינית ומאתגרת ועונה על כל הדרישות. אנשים מוכשרים ברמות כל הכבוד לכן. שוב תודה מקרב לב, ממליצה בחום!!!

נורית

משפטים

5/5
צוות מקצועי שנותן שירות מושלם חשוב לציין שתמיד זמינים ומלווים אותכם לאורך כל העבודה רמה גבוהה בביצוע המטלות כנדרש לפי ההנחיות

שי

5/5
חווית שירות פעם בדור נהנה מכל שיחה והכווה עם הצוות המנצח לוטן וחן , בפרק זמן קצר הפכנו למשפחה , מספיק ההקשבה תוך כדי עבודה וירידה לפרטי פרטים וכמובן על זמינות שאין כמותה בשום מקום , אלופים

ירדן

5/5
תודה לכם על השירות מסור , אמין מקצועי. קיבלתי חוות דעת של המורים על האיכות הכתיבה : ״ כתיבה רהוטה״, ״ סגנון הכתיבה טוב מאוד״. אתם זמינים לכל בקשה , הערה, תיקון. תמיד עומדים בלוח הזמנים. אשמח ביותר להמשיך לעבוד איתכם בשיתוף פעולה!

נתאי

5/5
יוש, רוצה לומר לכם תודה רבה מכל הלב,קיבלתי 91 בשיטות מחקר כמותיות. אני יעשה לכם אחלה פרסום!!! כי בזכותכם אין קורס חוזר בשיטות מחקר

גידי

שיטות מחקר

5/5
זה התחיל שחיפשתי עזרה לפרויקט גמר, דיבר איתי בחור בשם לוטן... שמהדקה הראשונה נתן לי ביטחון להרגיש שאני נמצא במקום טוב והרגשה טובה לאורך כל הדרך עד להגנה. כמובן שעמד בכל ההתחייבויות שהוא אמר לי והרבה יותר מזה!! התקשר כל כמה ימים לשמוע פרטים איפה אני עומד ולראות שהכול בסדר, כזאת דאגה לא חשבתי שבחיים אני אקבל!! הפרויקט עבר בהצלחה רבה וקיבלתי ציון של 97:) ממליץ לכולם בחום ומבטיח שלא תתאכזבו;) לעוד פרטים אתם יכולים לדבר איתי חופשי דרך לוטן.

אלון

פרוייקט גמר (בניין)

5/5
בלחץ רב ובאי עמידה בזמנים הייתי צריך מישהו שיעזור לי בכתיבת הפרויקט , הגעתי לEzGrade ועל השיחה הראשונה כבר סידרו לי את הראש והרגיעו אותי , מתן השירות היה מדהים , קיבלתי את ההצעה שלהם ומשם כבר אין מילים , הם עמדו בזמנים וכתבו ברמה הכי גבוהה שאפשר ,כל פעם שהייתי צריך לחדש משהו בפרויקט או לשפר הם היו שם ונתנו יחס אישי וזמין בכל שיחה , קיבלתי את הפרויקט הסופי וקיבלתי ציון של 92 ! אני ממליץ עליהם באופן אישי !

אדי

פרוייקט גמר- מכונות

5/5
קיבלתי לעשות עבודה במחשבים,לא היה לי מספיק זמן לבצע אותה כי אני עסוק , חשבתי לפנות לעזרה בכתיבת העבודה, פניתי למספר חברות ,חלקן לא חזרו ,חלקן חזרו ואמרו שלא יוכלו לסייע בעזרה. עד שהגעתי ללוטן מחברת Ez-grade שאמר שניתן לבצע את העבודה ואכן היא נכתבה במקצועיות ואף התעלתה על הציפיות, באמת כל הכבוד! עכשיו נשאר ללמוד ממנה ולהגיש, באמת תודה על הכל ,כעת בפעם הבאה אדע למי לפנות.

אריק

פרויקט Exchange

5/5
פניתי לחברת EZ-grade לאחר סקר קצר של כמה חברות בתחום. כבר מהרגע הראשון הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות וההרגשה הכללית הייתה שלדנה-נציגת החברה הציון חשוב לא פחות ממני, התאמת הכותב הייתה מדויקת ושליטתו בחומר הייתה ברורה. הדד-ליין שנקבע היה שבועיים וחצי (דד-ליין צמוד לכתיבת סמינריון), ולמרבה ההפתעה העבודה הוגשה לפני ואף קיבלה ציון סופי-92. פשוט הצלתם לי את התואר! מי חשב שסמינריון בכלכלה התנהגותית יכול להיות כזה פשוט.

רון

סמינריון-כלכלה התנהגותית

5/5

למה לכתוב עבודה אקדמית

עם Ez Grade?

עמידה בזמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בקרת איכות

אלגוריתם ממוחשב הבודק את מקוריות כתיבת העבודה האקדמית לצד בדיקה ידנית ע"י מחלקת כותבים ייעודית.

היחס האישי

אתה לא לבד! אצלנו תקבל/י סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, ליווי צמוד, אישי ודיסקרטי, התפור בדיוק למידותיך וצרכיך, בזמינות מרבית 24/7.

הניסיון שלנו

שיטת העבודה בחברתנו שמה דגש על יעילות ביצוע ואופטימיזציה לקיצור תהליכים וזמנים תוך שמירה על מוצר מוגמר מצוין.

בחירה קפדנית של כותבי עבודות אקדמיות

בחירת הכותבים, מהווה את המשאב והגורם העיקרי לפעילות מוצלחת של חברה העוסקת בכתיבה אקדמאית אינפורמטיבית, הואיל והכותבים הינם עובדי הקצה המייצרים את הערך דה-פקטו ללקוח. על כן, צוות Ezgrade בנה מודל ייחודי כדי לבחון את תחומי ההתמחות של הכותב.

בגלל העלויות

כחלק מערך האמינות והמחויבות ללקוח, אתר איזיגרייד מקפיד על כתיבת עבודות אקדמיות, לסטודנטים הכוללת שמירה על מחירים אטרקטיביים ותחרותיים ללקוח, תוך תגמול ראוי של הכותבים- הרי שאצלנו נמצאים הכותבים המקצועיים והנכונים ביותר עבורך!

ההשתלמויות המקצועיות

מדי רבעון עורכת החברה השתלמות כללית לעובדיה, שתפקידה להשלים פערים, מצוי מול הדרישות המשתנות של האוניברסיטאות והמכללות בישראל, כך שאתם/ן מקבלים עבודה אקדמית שעומדת בכל הדרישות האקדמיות העדכניות ביותר.

עמידה בלוחות זמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.

תוכן עניינים

לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן