קבלת עזרה בממנים

קבלת עזרה בממנים
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

ממנים (מטלות מנחה) נהוגים באוניברסיטה הפתוחה, ואלו הם תרגילים הניתנים במסגרתו של כל קורס וקורס.

בשונה מן המטלות האקדמיות המוכרות לכולנו כגון הרפרט, עבודת הפרו-סמינריון או הסמינריון עצמו, הרי שהממ”ן הינה מטלה אקדמית קצרה באופן יחסי, ומטרתה לשקף את הידע הנלמד מן הקורס בכתיבה רהוטה ועניינית המסתמכת על מקורות מידע שונים.

אם כך הדבר, היכן הקאץ’? סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה ידעו להעיד כי ישנם קורסים המצריכים 3 מ”מנים, וישנם קורסים במהלכם יתבקשו גם לכתיבתם של 6. אט אט, ותוך שהתואר משולב עם עבודה ושלל מטלות נוספות, הרי שהממנים מצטברים ונערמים. לפתע, אותה מטלה קצרה ותמציתית הופכת לתובענית במיוחד; כל שכן כאשר הממנים נדחים עד למועד האחרון, ועתה יש להגיש את כולם.

כתיבת ממנים זה Ez – פנו אלינו לאיזי גרייד

איזי גרייד המרכז לסיוע לסטודנט שמחה להציע את שירותיה גם עבור הסטודנטים והסטודנטיות ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה.

צוות הכותבים האקדמיים שלנו ערוך ומזומן לכתיבתם והגשתם של הממ”נים תוך הקפדה על כל ההנחיות הנדרשות על-ידי המרצה, וזאת למען ציון גבוה המשקף ידע, רהיטות והבנה מלאה בחומר הנלמד.

הניסיון הרב שצברנו בתחום בא לידי ביטוי הן בכתיבה, אך גם בהבנת הנקודות החשובות והבולטות אחריהן המרצים והמרצות מחפשים בקורסים השונים.

הנקודות העיקריות בכתיבת ממן

להלן מספר קווים המנחים את הצוותים שלנו בעת מתן עזרה בממנים:

כתיבה תמציתית

בדומה לכל מטלה אקדמית, עלינו לדעת לכתוב באופן ענייני וברור, להפריד בין העיקר לטפל וכן ‘לחתוך בבשר’ באם נדרש לכך.

ברור לכול כי מטרתנו היא להפגין את הידע הרב שהצטבר, אך לצד זאת, אל לנו להחטיא את התשובה העיקרית ולתבלה בשפע של מלל חסר כל משמעות.

כתיבה המשקפת הבנה

היכן החידוש באומרנו דבר מה שכזה? ובכן, ישנן עבודות אקדמיות בהן עלינו לשקף את שנאמר לנו לאורך הקורס או שנכתב במקורות המידע ותו לא.

בכתיבת ממנים לרוב נדרש להפגין את יכולתנו ליישם את הידע שצברנו על מקרה בוחן חדש לחלוטין. מעין לשקף ש’האסימון נפל’ ושיש לנו את היכולת לחבר בין הדברים.

נימוק שתחום בגבולות

ענו על מה שהתבקשתם, אל תחרגו ותפגינו ידע נוסף שלא היה צורך בו בשאלה.

הראו שאת התשובה שלכם נסמכה על החומר הלימודי בין אם החומר שהועבר בהרצאת המנחה של הקורס, בין אם בספרים הרלוונטיים, מאמרים וכיוצא בכך.

מוטב לקחת רגע אוויר ולהעמיק בחומר הלימודי, מאשר למהר ולמלא את התשובה.

בדרך הזאת, גם תשיבו על השאלה בצורה נכונה, וגם לא תבזבזו זמן רב על תשובה מורחבת שלבסוף תתברר כשגויה.

אופי השירות באיזי גרייד

אנו מעניקים שירות מקיף המלווה את הסטודנטים לכל אורך שלבי העבודה.

ישנם סטודנטים להם אנו מספקים שירותי כתיבת ממ”נים בודדים בלבד, וישנם המסתייעים בשירותינו לצורך כתיבתם השוטפת של הממנים לכל אורך התואר.

השירות כולל את כלל הכנת המטלה מתחילתה ועד וסופה, תוך הקפדה על הגהה לשונית, מטלה מסודרת ומעומדת העומדת בכל דרישות המרצה.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות, אנו באיזי גרייד מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר.

נציגינו ישובו אליכם בהקדם.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן