עזרה בכתיבת סמינריון

עזרה בכתיבת סמינריון
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

ברוכים הבאים לאיזי גרייד, החברה הגדולה בישראל למתן סיוע אקדמי מקוון לסטודנטים.

Ez-grade הקומה בשנת 2007, ומאז ועד היום, מעניקה החברה מגוון שירותי תוכן לכתיבת עבודות הגשה בכל היקף, דרך עבודות סמינריון ועד לתזות.

בחיפושכם אחר שירותי כתיבה וסיוע בכתיבת העבודה הסמינריונית, אנו מתחייבים לתוכן מקורי במלואו, ובכפוף להנחיות הניתנות מטעם המוסד האקדמי.

מטעם איזי גרייד כותבים וכותבות מוכשרים מכל הקשת האקדמית, החל מפילוסופיה ועד למדעי המחשב.

כלל הכותבים הפועלים מטעם החברה הינם מצטייני תארים ראשונים או בעלי תארים מתקדמים בלבד; זאת כדי להבטיח לכל סטודנט וסטודנטים תוצרים איכותיים שאינם ‘רק’ עומדים בסטנדרטים הנדרשים על-ידי המוסד האקדמי, כי אם זוכים לדברי שבח והישגים גבוהים.

תהליך העבודה המשותף שלנו

גם עבור מטלות אקדמיות וכל שכן כאשר מדובר בעבודה סמינריון, הצעד הראשון יחל באפיון כלל הדרישות אשר ניתנו מטעמו של המוסד האקדמי.

באיזי גרייד אנו פועלים בהתאם לכל הדרישות, כגון סמינריון איכותני המתבסס על תצפיות וראיונות; בסמינריונים איכותניים אנו פועלים על פי כל השלבים הנדרשים לרבות הצעת מחקר, אישור הכלי המחקרי, אישור סקירת ספרות, אישור תמלולי הראיונות ועד לתוצר הסופי.

בסמינריון כמותי כדוגמה נפרדת, הרי שנכתוב את העבודה הנסמכת על שאלונים סטטיסטיים ככלים המחקריים.

האם ניתן לקבל עזרה חלקית? או שהשירות הוא כולל בלבד?

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל שלבי כתיבת הסמינריון, וניתן להיעזר בשירותנו בנושאים פרטניים.

ישנם סטודנטים הנעזרים בשירותי איזי גרייד לצורכי סקירה, וישנם הבאים לקבלת עזרים סטטיסטיים, ביביולוגרפיה, הצעת מחקר וכן סיוע וחיזוק בעבודות קיימות.

בכל אחד מן השלבים, משלב הצעת המחקר, דרך אישור הנושא ועד להגשה הסופית – הכותבים האקדמאים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

התייחסות פרטנית לראיונות ושאלונים

ביצוע הריאיון לכשעצמו וכן העברת השאלונים הסטטיסטיים בין מתנדבים שונים, הינו שירות אותו ניתן לקבל במסגרת העזרה בכתיבת הסמינריון.

עם זאת נציין כי מרבית הסטודנטים מעדיפים לעשות את השלב הזה בעצמם מן הסיבות הבאות:

  • ביצוע הריאיון או השאלון על-ידי הסטודנט מאפשר להפחית את העלות בעבור השירות
  • ביצוע הריאיון או השאלון על-ידי הסטודנט מאפשר לו להכיר את העבודה הנכתבת באופן מעמיק הרבה יותר.
    לצד זאת, באפשרותכם בהחלט להיעזר בשירותינו להכנת הריאיון. אנו נתווה את השאלות שיובילו את הריאיון, אנו נבנה את הריאיון שלב אחר שלב כך שיענה במדויק על כל צורכי שאלת המחקר.

באשר לשאלונים סטטיסטיים, אנו נבנה עבורכם את השאלות. ניתן לקבל שירות מקיף ובו אנו גם נמצא את המתנדבים שיענו על השאלות, אך המלצתנו הכנה היא להעביר את השאלונים בין קבוצות פייסבוק שונות; רבים מן הגולשים שמחים להיעתר לבקשת הסטודנטים.

צוות הכותבים של איזי גרייד

עזרה בכתיבת סמינריון מוכרחה להיעשות על-ידי צוות של מומחים.

כל צוות Ez-Grade מונה אקדמאים מומחים בתחומם. לראות עינינו, אדם הכותב עבודה סמינריונית ולו מטלה אקדמית פשוטה, מוכרח להחזיק ברמת ידע שתשוקף לקורא מבעד לטקסטים הכתובים.

אנו מקפידים על מודל ייחודי לקבלת כותבים וכותבות אקדמאים, מודל הבוחן בקפידה את קורות החיים, לצד גיליון ציונים וניסיון קודם.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא סיוע בכתיבת סמינריון, אנו באיזי גרייד נשמח לעמוד לשירותכם. וכן מזמינים אתכם לבקר בעמוד השאלות הנפוצות שלנו שם תוכלו למצוא מענה למגוון רחב של נושאים פופולריים.

באפשרותכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר. נציג איזי גרייד ישוב אליכם בהקדם כדי להבין במדויק את הגדרות המטלה, ולצוות לצידכם כותב או כותבת אקדמאיים מומחים.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן