מקורות אקדמיים באנגלית: כיצד צולחים את המשימה?

מקורות אקדמיים באנגלית: כיצד צולחים את המשימה?
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

עבור סטודנטים שאינם דוברים אנגלית כשפת אם או לכל הפחות אנגלית ברמה גבוהה מאוד, הרי שההתמודדות עם מקורות אקדמיים בשפה האנגלית יכולה להימצא כאתגר משמעותי. השפה הטכנית הכוללת מילים שאינן שגורות בשפת היום-יום, דרך ניסוחים רהוטים וכן בפשטות: עצם העובדה שמרביתנו איננו נוהגים לקרוא באנגלית ולתרגל את השפה באופן שוטף.

על אף כל הניסיונות להימנע מהסתמכות על מקורות מידע לועזיים לצורך כתיבת המטלות האקדמיות השונות, הרי שסטודנטים רבים ינכחו לגלות שמדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית; היצע מקורות המידע המחקריים בעברית הוא אמנם רב, אך דל ביחס לאלו הקיימים בשפה האנגלית.

כיצד ניתן להתמודד עם האתגר? באיזי גרייד יצרנו עבורכם מדריך שיפרט את הדרכים הבולטות ביותר שיאפשרו לכם לצלוח את אתגר השפה, ולהסתמך על מקורות מידע מחקריים נוספים ורבים.

נצלו את הטכנולוגיה לטובתכם

סטודנטים וסטודנטיות יקרים, אנחנו חיים בעידן טכנולוגי נפלא שמציע לנו מגוון עשיר של כלים שיכולים לעזור ולגשר על הפער השפתי.

איננו בקיאים בכל האפליקציות הקיימות, אך ניתן למנות אפליקציה אחת המוכרת בכל בית ובית בארץ ובעולם: גוגל טרנסלייט.

נכון שהתרגום של גוגל טרנסלייט לוקה בחסר, אך הוא יכול בהחלט להיות לכם לעזר כאשר אתם קוראים ספר מקצועי אקדמי באנגלית ואינכם בטוחים במשמעותה של פסקה מסוימת.

כל שעליכם לעשות הוא או להיכנס לאתר גוגל טרנסלייט או להוריד את האפליקציה, לבחור באפשרות ‘תמונות’ ולאחר מכן לבחור באפשרות לצלם תמונה חדשה. צלמו את הפסקה המדוברת, המתינו מספר שניות, וגוגל טרנסלייט יתרגם לכם את הפסקה במלואה.

שירותי תרגום מקצועיים

במקרים ובהם אתם עודכם מתקשים או מהססים באשר למידת הבנתכם במאמר אקדמי מסוים בשפה האנגלית, הרי שניתן גם להיעזר בשירותי תרגום מקצועיים לאנגלית אקדמית.

זוהי כמובן אופציה אמינה, אך יקרה. לפני שאתם מחפשים אחר חברות המספקות שירותי תרגום מקצועיים, בדקו האם ישנם סטודנטים המספקים את שירותיהם במחירים בעלות נמוכה יותר.

סטודנטים רבים שלהם אנגלית ברמה גבוהה, נעזרים בכישורי שפתם ומייצרים לעצמם הכנסה נוספת. כמובן שמומלץ לבקש תיק עבודות קודם או להגיע לסטודנטים שכאלו דרך המלצות.

חיפוש אחר תרגומים עבריים

תופתעו לגלות, אך לעתים ייתכן שתמצאו מאמר מחקרי בשפה האנגלית ולפתע יתחוור לכם שקיים לו מאמר מקביל בשפה העברית.

לכן, לפני שאתם ניגשים אל מלאכת הקריאה או תרים אחר מתרגמים מקצועיים לאנגלית אקדמית, ערכו בדיקה נוספת במאגרים של הספרייה האקדמית וכן בספריות אקדמיות נוספות.

במידה ומקור המידע זמין גם בשפה העברית, גם נסיעה אל עבר ספרייה אקדמית אחרת בהחלט יכולה להצדיק את התמורה.

שירותי תמיכה אקדמיים

ישנם מוסדות אקדמיים המספקים שירותי תמיכה וסיוע לסטודנטים.

מומלץ לבחון אם ישנה האפשרות להיעזר בסטודנטים המלווים סטודנטים המתקשים בלימודיהם, ולהיעזר במציאת והבנת משאבים ומאגרי מידע אקדמיים באנגלית.

במקרים מסוימים, אל תהססו לפנות אל המרצה המלווה את הקורס שבמסגרתו נכתבת העבודה האקדמית. גם לסגל המרצים והמרצות עומדים כלים מקצועיים שונים באמצעותם הם יוכלו לסייע לכם לצלוח את האתגר.

אודותינו

איזי גרייד המרכז לסיוע לסטודנט מתמחה בכתיבת עבודות אקדמיות, ומלווה את הסטודנטים החל מאיתור מקורות המחקר והתוויית שאלת המחקר, דרך כתיבת ועריכת העבודה בעברית רהוטה ובהתאם להנחיות האקדמיות ועד לעימודה והכנתה המלאה.

אנו שמחים להציע את שירותינו עם הון אנושי ואיכותי של עשרות כותבים וכותבות אקדמיות. כל הכותבים והכותבות הינם בעלי תואר ראשון בהצטיינות או תארים מתקדמים בלבד.

בכל שאלה והתייעצות, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן