מידע על שירותים נוספים

אנחנו בחברת Ez-Grade מאמינים במתן פתרונות כולל לסטודנטים על מנת שיעברו את התואר בשלום.

כדי להבטיח זאת, אנו מציעים רשת רחבה של פתרונות אקדמיים וגם סיוע אקדמי לסטודנטים המבוססים על מערך המומחים המקצועי שלנו.

כאן תוכלו להתרשם ממגוון פתרונות נוספים היכולים לסייע לכם לצלוח את התואר, להשלים משימות בקלות ולקבל סיוע לסטודנטים בעת הצורך.

כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

הגהה לשונית בתשלום
ממה מורכב התשלום ולמה אני זקוק לזה?

מטרתן של העריכה וההגהה הלשוניים הם להקפיד על פיסוק נכון, תיקון של שגיאות כתיב וכן להקפיד על כללי ניסוח תקינים ועל עברית נאותה. לעתים קרובות, מתוך לחץ זמן או בהיעדר כישורים מתאימים, סטודנטים רבים מוצאים את עצמם עם עבודה מושלמת, אך כזו שלא עברה הגהה לשונית ויש בה כשלים לשוניים קריטיים.

חשיבות הגשת עבודה תקינה מבחינה שפתית היא קריטית, שכן רובם המוחלט של המוסדות האקדמיים מחשבים את הציון הסופי כשהם כוללים בתוכו גם את עריכת הטקסט ואת הניסוח התקין. יתרה מזאת, ישנם מוסדות אקדמיים הנותנים לשפה משקל משמעותי המגיע לעד 30% מכלל העבודה! על כן, בטרם תגישו את העבודה שעמלתם עליה זמן רב כל כך – אל תפלו בדברים הקטנים.
אנו נשמח לבצע עבורכם בקרת איכות לעבודה, הגהה לשונית או עריכה לשונית בהתאם לבקשתכם, ונדאג שהעבודה שלכם תוגש בסטנדרט הגבוה ביותר.

עריכה לשונית בתשלום נעשית על ידי צוות המומחים שלנו, הכולל בעלי מקצוע עם הכשרה מתאימה ועם תואר בבלשנות או בלשון, או לחלופין, כאלו הבקיאים באופן מיטבי בשפה העברית ובחוקי הדקדוק.
כך או כך, על העורך הלשוני לגלות בקיאות מוחלטת בדרישות האקדמיה בכל הנוגע לכללי הציטוט האחיד APA ולהכיר באופן שבו עורכים רשימה ביבליוגרפית תקינה.

את התשלום מחשבים לפי מספר פרמטרים:
  • אורך העבודה (מספר התווים בקובץ)
  • האם נדרשת הגהה לשונית או עריכה לשונית? אם מדובר במעבר על סימני פיסוק ושגיאות כתיב, התמחור יהיה נמוך יותר מאשר מעבר מעמיק הכולל שינוי הרכבי משפט ו”כניסה” מעמיקה יותר אל הטקסט.
  • מהי הרמה הכללית של העבודה? יש הבדל בין טקסט חובבני הדורש שינוי מסיבי לבין טקסט העומד בכללי האקדמיה והעברית התקינה וזקוק לדיוק ושדרוג.

בדיקת עבודה אקדמית לפני הגשה

במידה והעבודה האקדמית שלכם מוכנה להגשה (כל הכבוד!), נשמח להציע לכם שירות מקיף של בדיקת עבודות לפני הגשה.

שירות של בדיקת עבודה אקדמית על ידי המומחים של EZ-Grade נעשה לאחר פניות חוזרות מצד סטודנטים לוודא שהעבודה שכתבו עומדת בסטנדרטים האקדמיים.

הליך הבדיקה זהה להליך בקרת האיכות של החברה בשאר הפרוייקטים שהיא מבצעת, והוא נעשה בשני אופנים על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית.

הראשון ,בדיקת התוכן דרך תוכנת מחשב, זאת כדי לוודא שהוא עומד בתנאי המקוריות וחלקים ממנו לא הועתקו.

השני, בדיקה ידנית על ידי כותב מוסמך לנושא העבודה, המוודא שהיא עומדת בכללי המבנה הרצויים, אופן ההגשה, כללי ציטוט אחיד APA וכן מבצע הגהה ועריכה לשונית במקרה הצורך.

עם הנסיון הרב שנצבר בחברה, הוכח כי בדיקה שכזו בכוחה לנבא את הצלחת העבודה!

שירותי תרגום בתשלום

שירותי החברה המשלימים כוללים גם תרגום בתשלום של מאמרים ועבודות במקרה הצורך.

בחייו של הסטודנט, הוא נדרש לא מעט פעמים לסקור חומר בשפה זרה ולבצע תרגום מאמרים (בעת הגשת עבודה סמינריונית או מטלות כלליות אחרות) – אנחנו כאן כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר.

בעזרת צוות מתרגמים האמון על שפות שונות ברמה גבוהה – כולם חברים ב”אגודת המתרגמים בישראל” – נוכל להציע לך תרגום מאמר בתשלום במגוון שפות:

תרגום אנגלי – עברי או צרפתית, פולנית, איטלקית, גרמנית ערבית עוד…

תרגום מאמרים בתשלום מסייע רבות לסטודנטים, חוסך להם זמן ובעיקר עוזר להם להגיע לטקסטים המסוגלים להעשיר את עבודותיהם לאין ערוך.

שיעורים פרטיים און-ליין

שירותי החברה המשלימים כוללים גם תרגום בתשלום של מאמרים ועבודות במקרה הצורך.

בחייו של הסטודנט, הוא נדרש לא מעט פעמים לסקור חומר בשפה זרה ולבצע תרגום מאמרים (בעת הגשת עבודה סמינריונית או מטלות כלליות אחרות) – אנחנו כאן כדי לעשות לכם את החיים קלים יותר.

בעזרת צוות מתרגמים האמון על שפות שונות ברמה גבוהה – כולם חברים ב”אגודת המתרגמים בישראל” – נוכל להציע לך תרגום מאמר בתשלום במגוון שפות:

תרגום אנגלי – עברי או צרפתית, פולנית, איטלקית, גרמנית ערבית עוד…

תרגום מאמרים בתשלום מסייע רבות לסטודנטים, חוסך להם זמן ובעיקר עוזר להם להגיע לטקסטים המסוגלים להעשיר את עבודותיהם לאין ערוך.

מה מקבלים עם Ez Grade

כתיבת עבודות סמינריוניות ביותר מ-40 תחומים

בחירת שאלת מחקר רלוונטית

גיבוש הצעת מחקר מקיפה לדרישת המרצה.

סקר ספרות המקיף את כל הנושאים הרלוונטיים.

התאמת מודל רלוונטי ותחילת כתיבת פרק שיטת מחקר.

פרק ממצאים ומסקנות על סמך פרק שיטת המחקר.

גיבוש פרק דיון וסיכום.

רשימה ביבליוגרפית לפי כללי ציטוט APA

ממליצים עלינו

מה סטודנטים מספרים עלינו

בוקר טוב חן, מה שלמך? קודם כל תודה רבה לכם על האמינות אחותי קיבלה ציון 100 במטלה. איזה הרגשה ושקט נפשי שהבנתי שבחרתי המקום הטוב ביותר תודה תודה תודה

רוני

5/5
בשעה טובה היום סיימתי תואר ראשון במשפטים בזכותכם.. תודה רבה לצוות הנכבד על שיתוף הפעולה המהיר ביותר על הדאגה, הליווי, התמיכה והעזרה במשך כל הדרך באמת זה לא מובן מאליו.. חשוב לציין כי, קיבלתי ציון מאוד גבוהה שאינו צפוי למרות שלא הבטחתם אבל ערכתם עבודה מאוד עניינית ומאתגרת ועונה על כל הדרישות. אנשים מוכשרים ברמות כל הכבוד לכן. שוב תודה מקרב לב, ממליצה בחום!!!

נורית

משפטים

5/5
צוות מקצועי שנותן שירות מושלם חשוב לציין שתמיד זמינים ומלווים אותכם לאורך כל העבודה רמה גבוהה בביצוע המטלות כנדרש לפי ההנחיות

שי

5/5
חווית שירות פעם בדור נהנה מכל שיחה והכווה עם הצוות המנצח לוטן וחן , בפרק זמן קצר הפכנו למשפחה , מספיק ההקשבה תוך כדי עבודה וירידה לפרטי פרטים וכמובן על זמינות שאין כמותה בשום מקום , אלופים

ירדן

5/5
תודה לכם על השירות מסור , אמין מקצועי. קיבלתי חוות דעת של המורים על האיכות הכתיבה : ״ כתיבה רהוטה״, ״ סגנון הכתיבה טוב מאוד״. אתם זמינים לכל בקשה , הערה, תיקון. תמיד עומדים בלוח הזמנים. אשמח ביותר להמשיך לעבוד איתכם בשיתוף פעולה!

נתאי

5/5
יוש, רוצה לומר לכם תודה רבה מכל הלב,קיבלתי 91 בשיטות מחקר כמותיות. אני יעשה לכם אחלה פרסום!!! כי בזכותכם אין קורס חוזר בשיטות מחקר

גידי

שיטות מחקר

5/5
זה התחיל שחיפשתי עזרה לפרויקט גמר, דיבר איתי בחור בשם לוטן... שמהדקה הראשונה נתן לי ביטחון להרגיש שאני נמצא במקום טוב והרגשה טובה לאורך כל הדרך עד להגנה. כמובן שעמד בכל ההתחייבויות שהוא אמר לי והרבה יותר מזה!! התקשר כל כמה ימים לשמוע פרטים איפה אני עומד ולראות שהכול בסדר, כזאת דאגה לא חשבתי שבחיים אני אקבל!! הפרויקט עבר בהצלחה רבה וקיבלתי ציון של 97:) ממליץ לכולם בחום ומבטיח שלא תתאכזבו;) לעוד פרטים אתם יכולים לדבר איתי חופשי דרך לוטן.

אלון

פרוייקט גמר (בניין)

5/5
בלחץ רב ובאי עמידה בזמנים הייתי צריך מישהו שיעזור לי בכתיבת הפרויקט , הגעתי לEzGrade ועל השיחה הראשונה כבר סידרו לי את הראש והרגיעו אותי , מתן השירות היה מדהים , קיבלתי את ההצעה שלהם ומשם כבר אין מילים , הם עמדו בזמנים וכתבו ברמה הכי גבוהה שאפשר ,כל פעם שהייתי צריך לחדש משהו בפרויקט או לשפר הם היו שם ונתנו יחס אישי וזמין בכל שיחה , קיבלתי את הפרויקט הסופי וקיבלתי ציון של 92 ! אני ממליץ עליהם באופן אישי !

אדי

פרוייקט גמר- מכונות

5/5
קיבלתי לעשות עבודה במחשבים,לא היה לי מספיק זמן לבצע אותה כי אני עסוק , חשבתי לפנות לעזרה בכתיבת העבודה, פניתי למספר חברות ,חלקן לא חזרו ,חלקן חזרו ואמרו שלא יוכלו לסייע בעזרה. עד שהגעתי ללוטן מחברת Ez-grade שאמר שניתן לבצע את העבודה ואכן היא נכתבה במקצועיות ואף התעלתה על הציפיות, באמת כל הכבוד! עכשיו נשאר ללמוד ממנה ולהגיש, באמת תודה על הכל ,כעת בפעם הבאה אדע למי לפנות.

אריק

פרויקט Exchange

5/5
פניתי לחברת EZ-grade לאחר סקר קצר של כמה חברות בתחום. כבר מהרגע הראשון הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות וההרגשה הכללית הייתה שלדנה-נציגת החברה הציון חשוב לא פחות ממני, התאמת הכותב הייתה מדויקת ושליטתו בחומר הייתה ברורה. הדד-ליין שנקבע היה שבועיים וחצי (דד-ליין צמוד לכתיבת סמינריון), ולמרבה ההפתעה העבודה הוגשה לפני ואף קיבלה ציון סופי-92. פשוט הצלתם לי את התואר! מי חשב שסמינריון בכלכלה התנהגותית יכול להיות כזה פשוט.

רון

סמינריון-כלכלה התנהגותית

5/5

למה לכתוב עבודה אקדמית

עם Ez Grade?

עמידה בזמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בקרת איכות

אלגוריתם ממוחשב הבודק את מקוריות כתיבת העבודה האקדמית לצד בדיקה ידנית ע"י מחלקת כותבים ייעודית.

היחס האישי

אתה לא לבד! אצלנו תקבל/י סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, ליווי צמוד, אישי ודיסקרטי, התפור בדיוק למידותיך וצרכיך, בזמינות מרבית 24/7.

הניסיון שלנו

שיטת העבודה בחברתנו שמה דגש על יעילות ביצוע ואופטימיזציה לקיצור תהליכים וזמנים תוך שמירה על מוצר מוגמר מצוין.

בחירה קפדנית של כותבי עבודות אקדמיות

בחירת הכותבים, מהווה את המשאב והגורם העיקרי לפעילות מוצלחת של חברה העוסקת בכתיבה אקדמאית אינפורמטיבית, הואיל והכותבים הינם עובדי הקצה המייצרים את הערך דה-פקטו ללקוח. על כן, צוות Ezgrade בנה מודל ייחודי כדי לבחון את תחומי ההתמחות של הכותב.

בגלל העלויות

כחלק מערך האמינות והמחויבות ללקוח, אתר איזיגרייד מקפיד על כתיבת עבודות אקדמיות, לסטודנטים הכוללת שמירה על מחירים אטרקטיביים ותחרותיים ללקוח, תוך תגמול ראוי של הכותבים- הרי שאצלנו נמצאים הכותבים המקצועיים והנכונים ביותר עבורך!

ההשתלמויות המקצועיות

מדי רבעון עורכת החברה השתלמות כללית לעובדיה, שתפקידה להשלים פערים, מצוי מול הדרישות המשתנות של האוניברסיטאות והמכללות בישראל, כך שאתם/ן מקבלים עבודה אקדמית שעומדת בכל הדרישות האקדמיות העדכניות ביותר.

עמידה בלוחות זמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן