כתיבת עבודה אקדמית

מחפשים סיוע בכתיבה אקדמית? את סטודנטית עייפה ורצוצה בעיצומם של לימודי התואר ולא מצליחה להתמודד עם העומס?

שניכם מנסים לשלב בין לימודים תובעניים ועבודה לא מתגמלת במיוחד?

גם את וגם אתה לא לבד! פנייה אל חברת כתיבת עבודות בתשלום יכולות לסייע לכם ולהוריד מעל כתפיכם הדואבות עומס מיותר!

כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

כתיבת עבודות אקדמיות

במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר.

מטרתן של כתיבת מטלות אקדמיות היא לבחון האם הסטודנט מסוגל לעבד חומר תיאורטי ולהבינו באופן עצמאי, לגבש דרכו מסקנות ולהוכיח את כישורי הלמידה שלו.

מלבד זאת, משתמש המוסד האקדמי בציוני המטלות כדי להשוות בין הסטודנטים ובין המוסדות השונים. על כן, המטלות מורכבות ממבנה מוגדר וברור בעל כללים נוקשים. צוות Ez-grade מכיר את דרישות המרצים ושם דגש על הסבר נאות אודות המטלה שנכתבה.

כתיבת עבודה אקדמיות – מהן הדרישות?

EZ-grade - מה אנחנו מציעים?

מדוע סטודנטים פונים ל- EZ-grade לסיוע אקדמאי?

מה מקבלים עם Ez Grade

כשאתם בוחרים ב EZ- grade, אתם בוחרים בחברה בעלת ניסיון ארוך שנים, השמה דגש על איכות המטלה. אנו דואגים להתאים כותב ייעודי בכל תחום דעת ומבצעים בקרת איכות לאחר שהמטלה הושלמה – כדי להבטיח שאתה, הסטודנט, תזכה בשקט נפשי ותוכל להמשיך בלימודי התואר ללא הפרעות.

כתיבת עבודות סמינריוניות ביותר מ-40 תחומים

בחירת שאלת מחקר רלוונטית

גיבוש הצעת מחקר מקיפה לדרישת המרצה.

סקר ספרות המקיף את כל הנושאים הרלוונטיים.

התאמת מודל רלוונטי ותחילת כתיבת פרק שיטת מחקר.

פרק ממצאים ומסקנות על סמך פרק שיטת המחקר.

גיבוש פרק דיון וסיכום.

רשימה ביבליוגרפית לפי כללי ציטוט APA

ממליצים עלינו

מה סטודנטים מספרים עלינו

בוקר טוב חן, מה שלמך? קודם כל תודה רבה לכם על האמינות אחותי קיבלה ציון 100 במטלה. איזה הרגשה ושקט נפשי שהבנתי שבחרתי המקום הטוב ביותר תודה תודה תודה

רוני

5/5
בשעה טובה היום סיימתי תואר ראשון במשפטים בזכותכם.. תודה רבה לצוות הנכבד על שיתוף הפעולה המהיר ביותר על הדאגה, הליווי, התמיכה והעזרה במשך כל הדרך באמת זה לא מובן מאליו.. חשוב לציין כי, קיבלתי ציון מאוד גבוהה שאינו צפוי למרות שלא הבטחתם אבל ערכתם עבודה מאוד עניינית ומאתגרת ועונה על כל הדרישות. אנשים מוכשרים ברמות כל הכבוד לכן. שוב תודה מקרב לב, ממליצה בחום!!!

נורית

משפטים

5/5
צוות מקצועי שנותן שירות מושלם חשוב לציין שתמיד זמינים ומלווים אותכם לאורך כל העבודה רמה גבוהה בביצוע המטלות כנדרש לפי ההנחיות

שי

5/5
חווית שירות פעם בדור נהנה מכל שיחה והכווה עם הצוות המנצח לוטן וחן , בפרק זמן קצר הפכנו למשפחה , מספיק ההקשבה תוך כדי עבודה וירידה לפרטי פרטים וכמובן על זמינות שאין כמותה בשום מקום , אלופים

ירדן

5/5
תודה לכם על השירות מסור , אמין מקצועי. קיבלתי חוות דעת של המורים על האיכות הכתיבה : ״ כתיבה רהוטה״, ״ סגנון הכתיבה טוב מאוד״. אתם זמינים לכל בקשה , הערה, תיקון. תמיד עומדים בלוח הזמנים. אשמח ביותר להמשיך לעבוד איתכם בשיתוף פעולה!

נתאי

5/5
יוש, רוצה לומר לכם תודה רבה מכל הלב,קיבלתי 91 בשיטות מחקר כמותיות. אני יעשה לכם אחלה פרסום!!! כי בזכותכם אין קורס חוזר בשיטות מחקר

גידי

שיטות מחקר

5/5
זה התחיל שחיפשתי עזרה לפרויקט גמר, דיבר איתי בחור בשם לוטן... שמהדקה הראשונה נתן לי ביטחון להרגיש שאני נמצא במקום טוב והרגשה טובה לאורך כל הדרך עד להגנה. כמובן שעמד בכל ההתחייבויות שהוא אמר לי והרבה יותר מזה!! התקשר כל כמה ימים לשמוע פרטים איפה אני עומד ולראות שהכול בסדר, כזאת דאגה לא חשבתי שבחיים אני אקבל!! הפרויקט עבר בהצלחה רבה וקיבלתי ציון של 97:) ממליץ לכולם בחום ומבטיח שלא תתאכזבו;) לעוד פרטים אתם יכולים לדבר איתי חופשי דרך לוטן.

אלון

פרוייקט גמר (בניין)

5/5
בלחץ רב ובאי עמידה בזמנים הייתי צריך מישהו שיעזור לי בכתיבת הפרויקט , הגעתי לEzGrade ועל השיחה הראשונה כבר סידרו לי את הראש והרגיעו אותי , מתן השירות היה מדהים , קיבלתי את ההצעה שלהם ומשם כבר אין מילים , הם עמדו בזמנים וכתבו ברמה הכי גבוהה שאפשר ,כל פעם שהייתי צריך לחדש משהו בפרויקט או לשפר הם היו שם ונתנו יחס אישי וזמין בכל שיחה , קיבלתי את הפרויקט הסופי וקיבלתי ציון של 92 ! אני ממליץ עליהם באופן אישי !

אדי

פרוייקט גמר- מכונות

5/5
קיבלתי לעשות עבודה במחשבים,לא היה לי מספיק זמן לבצע אותה כי אני עסוק , חשבתי לפנות לעזרה בכתיבת העבודה, פניתי למספר חברות ,חלקן לא חזרו ,חלקן חזרו ואמרו שלא יוכלו לסייע בעזרה. עד שהגעתי ללוטן מחברת Ez-grade שאמר שניתן לבצע את העבודה ואכן היא נכתבה במקצועיות ואף התעלתה על הציפיות, באמת כל הכבוד! עכשיו נשאר ללמוד ממנה ולהגיש, באמת תודה על הכל ,כעת בפעם הבאה אדע למי לפנות.

אריק

פרויקט Exchange

5/5
פניתי לחברת EZ-grade לאחר סקר קצר של כמה חברות בתחום. כבר מהרגע הראשון הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות וההרגשה הכללית הייתה שלדנה-נציגת החברה הציון חשוב לא פחות ממני, התאמת הכותב הייתה מדויקת ושליטתו בחומר הייתה ברורה. הדד-ליין שנקבע היה שבועיים וחצי (דד-ליין צמוד לכתיבת סמינריון), ולמרבה ההפתעה העבודה הוגשה לפני ואף קיבלה ציון סופי-92. פשוט הצלתם לי את התואר! מי חשב שסמינריון בכלכלה התנהגותית יכול להיות כזה פשוט.

רון

סמינריון-כלכלה התנהגותית

5/5

למה לכתוב עבודה אקדמית

עם Ez Grade?

עמידה בזמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בקרת איכות

אלגוריתם ממוחשב הבודק את מקוריות כתיבת העבודה האקדמית לצד בדיקה ידנית ע"י מחלקת כותבים ייעודית.

היחס האישי

אתה לא לבד! אצלנו תקבל/י סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, ליווי צמוד, אישי ודיסקרטי, התפור בדיוק למידותיך וצרכיך, בזמינות מרבית 24/7.

הניסיון שלנו

שיטת העבודה בחברתנו שמה דגש על יעילות ביצוע ואופטימיזציה לקיצור תהליכים וזמנים תוך שמירה על מוצר מוגמר מצוין.

בחירה קפדנית של כותבי עבודות אקדמיות

בחירת הכותבים, מהווה את המשאב והגורם העיקרי לפעילות מוצלחת של חברה העוסקת בכתיבה אקדמאית אינפורמטיבית, הואיל והכותבים הינם עובדי הקצה המייצרים את הערך דה-פקטו ללקוח. על כן, צוות Ezgrade בנה מודל ייחודי כדי לבחון את תחומי ההתמחות של הכותב.

בגלל העלויות

כחלק מערך האמינות והמחויבות ללקוח, אתר איזיגרייד מקפיד על כתיבת עבודות אקדמיות, לסטודנטים הכוללת שמירה על מחירים אטרקטיביים ותחרותיים ללקוח, תוך תגמול ראוי של הכותבים- הרי שאצלנו נמצאים הכותבים המקצועיים והנכונים ביותר עבורך!

ההשתלמויות המקצועיות

מדי רבעון עורכת החברה השתלמות כללית לעובדיה, שתפקידה להשלים פערים, מצוי מול הדרישות המשתנות של האוניברסיטאות והמכללות בישראל, כך שאתם/ן מקבלים עבודה אקדמית שעומדת בכל הדרישות האקדמיות העדכניות ביותר.

עמידה בלוחות זמנים

כחלק ממודעות החברה לצרכיו של % הסטודנט אנו מתחייבים ל-100 עמידה בדד–ליין ההגשה של עבודה .אקדמית, מורכב וצמוד ככל שיהיה

בואו לראות עבודות וציונים לדוגמא!
עברו למאגר העבודות לדוגמא שלנו, עם הציונים אותם קבלנו

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.

בעת שאנו ניגשים לכתיבתה של כל עבודה אקדמית, בין אם עבודת ביניים במסגרתו של קורס מסוים, בין אם רפרט, סמינריון או תזה, הרי שהמטלות כולן כפופות לכללים אוניברסליים הנהוגים בכל האוניברסיטאות והמכללות ברחבי העולם.

נסייג הקדמה זו ונציין כי לצד זאת, ייתכנו הנחיות פרטניות מצד המרצה או בהתאם לסוג המטלה (מחקרית או עיונית). יש להתייחס אל ההנחיות הייחודיות ולתת להן ביטוי מדויק בעבודה. 

במידע שלהלן יש בכדי לסבר את האוזן ולהבהיר את הקווים המנחים על-פיהם עלינו לערוך את המטלה.

מבנה העבודה

חלקי העבודה יכללו:

עמוד כותרת

לחילופין נתאר אותו כשער העבודה. עמוד הכותרת יכלול את נושא העבודה, שם המוסד האקדמי, הפקולטה והקורס.

לאחריו תיכתב שאלת המחקר ובסוף העמוד פרטיו האישיים של הסטודנט לרבות תאריך הגשת העבודה ושמו של המרצה.

הקדמה

נתייחס לטעות הרווחת בקרב רבים: עמוד ההקדמה הוא איננו מבוא, כי אם הקדמה המספרת את נקודת השקפתו של הכותב: מדוע הוא בחר בנושא המדובר? מצבו של המחקר האקדמי בנושא המחקרי כיום, שיטות מחקר, סייגים שונים וכיוצא בזאת.

נציין כי בחלק מן המטלות הסטודנטים לא יתבקשו להוסיף הקדמה, וניתן יהיה להסתפק במבוא בלבד.

ראשי פרקים

או במילים אחרות: תוכן העניינים של העבודה.

טיפ שכדאי להכיר: הקפידו לסמן את הכותרות שבקובץ ה-Word לפי רמות (כגון H2 לכותרת ראשית ו-H3 לכותרות משניות) וזאת כדי שתוכן העניינים ייבנה באופן אוטומטי ומהיר.

מבוא

בשונה מן ההקדמה, הרי שמטרתו של המבוא היא אכן להסביר את תוכנה של העבודה האקדמית וסוגיות בהן העבודה עוסקת.

בהתאם לצורך, ניתן לנצל את המבוא לצורך מתן רקע על הנושא בכללותו כגון: לשלב את הקורא בתוך התקופה המדוברת.

את המבוא מומלץ לכתוב רק לאחר שכלל העבודה הושלמה. זאת כיוון שהכתיבה תהא חלקה יותר ותבטא את הידע הרב שהצטבר לאורך תקופת המחקר והכתיבה.

גוף העבודה

כלומר הפרקים ופרקי המשנה של העבודה.

חשוב לחשוב מבעוד מועד על פרקי העבודה (וישנם מרצים שיבקשו לבחון אותם), אם כי גם במהלך הכתיבה ולאורכו של תהליך המחקר יתכנו מעט שינויים בראשי הפרקים.

מטרתו של גוף העבודה היא להוכיח את טענותיו של הכותב ולסייע לקורא להבין את הטיעונים והמסקנות על-ידי יצירת רצף כרונולוגי, מפורט והגיוני הנבנה מפרק לפרק.

בהערת אגב (אך חשובה וקריטית) נציין כי בגוף העבודה יש לשלב מראי מקום המספקים סימוכין לכל פסקה ופסקה. על כך תוכלו ללמוד במדריך הבא שהכנו אודות כללי הציטוט.

סיכום

שאלה פופולרית היא: מה ההבדל הכה משמעותי בין המבוא לבין הסיכום?

ובכן, עליכם להסתכל על כך בצורה הבאה: בעוד שהמבוא ‘מכניס את הקורא אל תוך העבודה’ ובו-זמנית מותיר אותו מעט בערפל, הרי שהסיכום נועד לחזור על עיקרי העבודה ולאפשר לכל מי שקורא אותו לקבל מושג כללי טוב על מהלך העבודה ועד למסקנותיה העונות על שאלת המחקר.

נדגיש כי הסיכום מוכרח לכלול בתוכו את המסקנות, הבדל ניכר אל מול המבוא.

ביבליוגרפיה

רשימת המקורות שעל-פיהם העבודה נכתבה.

על הביבליוגרפיה לכלול את כל המקורות שליוו אתכם לכל אורך כתיבתה של העבודה האקדמית, בין אם מדובר בכתב עת, בין אם מדובר בראיון, תצפיות, ספרות מקצועית, סרטון וכיוצא בזאת.

את המקורות יש לציין על-פי סדר אלפביתי ובכפוף להנחיות הניתנות לרישום ביבליוגרפי.

חשוב לציין

ייתכנו שינויים בין המטלות האקדמיות שונות, כאשר ישנו הבדל ניכר בין סמינריון מחקרי לבין סמינריון עיוני.

בסמינריון מחקרי, על הסטודנטים לכלול לאחר פרק המבוא גם פרק סקירת ספרות ובו מוצגים המאמרים והמחקרים המלווים את העבודה.

בנוסף, לאחר גוף העבודה, יהיה על הסטודנטים המגישים סמינריון מחקרי לצרף פרק מתודולוגיה במסגרתו מוסברת שיטת המחקר, דרכי ביצוע המחקר וממצאיו.

כתיבת עבודה אקדמית

תוכן עניינים

לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן