כתיבת סמינריון בקולנוע

כתיבת סמינריון בקולנוע
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

לימודי תואר ראשון B.A. בקולנוע וטלוויזיה משלבים בין לימודים עיוניים המספקים רקע ובסיס איתן בתולדות הקולנוע והבידור בארץ ובעולם, זאת לצד קורסים מעשיים מרתקים לרבות תסריטאות, צילום, עריכה קולנועית וביום.

תכנית הלימודים מושכת אליה מדי שנה מאות סטודנטים המבקשים לרכוש כישורים חיוניים לתעשיית הבידור בישראל, כקולנוענים עצמאיים וכן להשתלבות בערוצי המדיה הטלוויזיונית המובילים.

רגע לפני כן, השלב האחרון בטרם סיומו של התואר הנכסף, טמון בעריכתה של מטלה סמינריונית מקיפה המשקפת את ידיעתם וכן את כישורי המחקר שצברו הסטודנטים לאורכה של תכנית הלימודים.

אופייה של עבודת הסמינריון

בשונה מן האופי הפרקטי שמלווה תכנית הלימודים לאורכן של 3 שנים אקדמיות, הרי שעבודת הסמינריון עצמה היא עיונית.

בעוד שסמינריון מחקרי מצריך הישענות על שיטות מחקר כגון תצפיות, עריכת ראיונות וביצוע סקרים, הרי שהסמינריון העיוני מצריך מן הסטודנטים ללימודי תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה, את היכולת לערוך אינטגרציה בין מקורות מידע כתובים הכוללים: כתבי עת מקצועיים, ספרות מקצועית ואקדמית, ניתוח סדרות וסרטים על-בסיס ז’אנרים ופרספקטיבות מחקריות נוספות ועוד.

במסגרתה של עבודת הסמינריון בקולנוע וטלוויזיה, יש להפגין את היכולת להסקת מסקנות מן הכתוב, וליצירת עבודה כרונולוגית וסדורה המבססת את המענה על שאלת המחקר.

דוגמאות לשאלות מחקר לסמינריון בקולנוע וטלוויזיה

את שאלות המחקר ניתן לקבוע רבות על-בסיס נושא הקורס. בדוגמאות הבאות נבקש לצד זאת, להמחיש גם את היכולת להתוות שאלות מחקר מרתקות בנושא, תוך שהן נסמכות על אירועים אקטואליים בני ימינו.

התפתחות הצגתם של תפקידים מגדריים בסרטים הוליוודיים במהלך המאה האחרונה

באיזו מידה צנזורה קולנועית משפיעה על החופש האמנותי, ומהן ההשלכות האתיות של פרקטיקה זו בעידן הדיגיטלי?

תפקיד הקולנוע בעיצוב דעת הקהל מראשית המאה העשרים ועד תקופתנו?

כיצד עלייתן של פלטפורמות סטרימינג שינתה את פני עולם הסרטים והטלוויזיה והשפיעה על אופיים של הצופים?

יצוין שלצד אלו, הרי שניתן לנסח שאלות מחקר העורכות סקירות היסטוריות השוואתיות, סקירות הסוקרות ז’אנרים קלאסיים וכיוצא בזאת.

עבודת סמינריון בקולנוע המבוססת על ניתוח סרט

לצידן של עבודות המספקות סקירה ואינטגרציה בין מקורות מידע, מצטרפת עבודה סמינריונית מרתקת וייחודית ללימודי תואר זה, ובמסגרתה על הסטודנט לספק ניתוח אקדמי-מחקרי ליצירה קולנועית.

את הניתוח הקולנועי ניתן לבחון מנקודות מבט שונות, לרוב פוליטיות או חברתיות ואף לבחון סרט מסוים כנקודת ציון דרך קולנועית אשר השפיעה על סרטים רבים אחרים. למשל: פרויקט המכשפה מבלייר שמיצב עצמו כבסיס לסרטי הפאונד פוטג’.

כתיבת עבודה סמינריונית בקולנוע עם Ez Grade

איזי גרייד – המרכז לסיוע לסטודנט, מתמחה בכתיבת מטלות אקדמיות, ומספקת את שירותיה לסטודנטים מכול הפקולטות ועבור כלל מוסדות הלימוד.

הכותבים האקדמיים מטעם איזי גרייד הינם בעלי תואר ראשון בהצטיינות או תארים מתקדמים בלבד, תוך שאנו מצמידים לכל סטודנט וסטודנטית כותב בעל רקע אקדמי רלוונטי בלבד.

ניתן להיעזר בשירותינו לצורך כתיבת עבודת הסמינריון בקולנוע כולה (החל מהתוויית שאלת המחקר ועד לכתיבת העבודה במלואה ובכפוף לכל ההנחיות האקדמיות) או לחילופין בפרקים נקודתיים מתוך העבודה, בה הסטודנט נדרש לחיזוק.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות, צוות Ez Grade כאן לשירותכם.

צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר, ונציגינו ישובו אליכם בהקדם.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן