כתיבת סמינריון בחשבונאות

כתיבת סמינריון בחשבונאות
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

עבודת הסמינריון לתואר ראשון בחשבונאות מצריכה מן הסטודנטים והסטודנטיות להפגין בקיאות מעמיקה עם מודלים חישוביים ועם יכולת היקש והסקת מסקנות.

מטרתנו בכללותה היא לחפש מושא מחקר העוסק בהשפעה כלכלית, ובאופן ממוקד יותר בפריט הנלקח מתוך דו”ח חשבונאי. נצלול אף יותר אל רמת המיקרו ונאמר כי בעבודות הסמינריוניות בחשבונאות נהוג להשתמש בדרך כלל, בנתונים של מניות.

ב-Ez-Grade נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי כתיבה וליווי מקיפים בעבודה הסמינריונית בחשבונאות.

מה עבודה סמינריונית בחשבונאות מצריכה מן הסטודנט/ית?

ההבנה החשבונאית נדרשת ולו בפרטים הקטנים ביותר, כגון: מהו ההבדל בין תשואת מניה למחיר המניה? לצד זאת, הסטודנטים נדרשים להיכרות מעמיקה עם המודלים החישוביים הקיימים (שהרי איננו ממציאים דבר, כי אם מסתמכים על מחקרים אקדמיים קודמים).

את הנתונים שעל בסיסם הסמינריון ייכתב ושמתוכם ניגש אל הניתוח הסטטיסטי, יהיה על הסטודנטים לשלוף מתוך מקורות מידע שונים, דוגמה שגורה היא למשל אתר הבורסה.

היכולת להסתכלות ביקורתית היא קריטית להצלחתה של המטלה האקדמית. כך למשל, במידה ואנו בוחנים מיזוג בין חברות ואת מידת ההשפעה על ערכה של המניה, הרי שיהא עלינו להתייחס לגורמים נוספים העשויים להשפיע, ולנטרל אותם מן המחקר. זאת כיוון שתשואתה של מניה מורכבת ממרכיבים השייכים לכל השוק, ולצד זאת, ישנם גם מרכיבים הייחודיים לה.

כיצד הדבר בא לידי ביטוי בשאלות מחקר?

לצד כתיבה קולחת ויכולת ניתוח יסודית, סמינריון בחשבונאות מוכרח להסתמך על שאלת מחקר איכותית, מסקרנת ומעמיקה.

כך למשל, בהמשך לנושא שנידון מעלה, נוכל לבחון את שאלת המחקר הבודקת את השפעת המיזוגים והרכישות על מחיר המניה, והשפעת הוצאת ההודעה הרשמית בבורסה.

אם ננסה לחשוב על שאלת מחקר נוספת וברוח שאלת המחקר שזה עתה ציינו, הרי שנוכל להדגים את שלהלן: כיצד הצגתם המחודשת של הדו”חות הכספיים של החברה משפיעים על מחיר המניה.

התהליך הצפוי לכתיבת העבודה הסמינריונית

כיאה לכל מחקר אמפירי, מבנה הסמינריון בחשבונאות כולל מבוא, סקירה ספרותית, השערות מחקר ומתודולוגיה.

ראשית, נשלח את הצעת המחקר תוך שאנו מתבססים על מחקרים ומאמרים אותם איתרנו מבעוד מועד.

לאחר מכן, ישנן 2 גישות, בשתיהן אנו עורכים אדפטציה אל שאלת המחקר שלנו:

  • הראשונה – באפשרותנו לאתר מחקרים שיושמו בארצות שונות, ושניתן לחקות ולערוך אותם לדבר מה ייחודי, כגון להתאימם אל השוק הישראלי.
  • השנייה – להסתמך על מחקר ובו נערכה מדידה מסוימת, כגון מדידה חשבונאית שנתית, ואנו ניקח את הכיוון המחקרי אל בחינה ייחודית יותר כגון מדידה רבעונית.

עם אישורה של שאלת המחקר, נעבור אל שלב אישור המדגם. עלינו לוודא שאכן יש בידינו מקורות מידע עליהם ניתן להתבסס ולבחון את מושא המחקר. על-כן, נגיש אל המרצה את שיטת המחקר המפרטת את כלי המחקר ואת המדגם.

צלחנו את כל השלבים? זה הזמן לשנס מותניים, להפשיל שרוולים ולעבור אל שלב הכתיבה הסופית.

את כל תהליך הכתיבה תוכלו לעשות עם איזי גרייד

ברוכים הבאים לאיזי גרייד המספקת שירותי סיוע לסטודנט/ית.

איזי גרייד מתמחה בכתיבת עבודות סמינריוניות מקוריות בלבד, עבודות הנכתבות על-ידי כותבים אקדמיים בעלי תארים ראשונים בהצטיינות או תארים שניים בלבד.

בבחירתכם באיזי גרייד, כותבים בעלי רקע אקדמי רלוונטי בלבד יסייעו לכם בכתיבת העבודה הסמינריונית בחשבונאות, החל מאיתור מחקרים ומקורות מידע וגיבוש שאלת המחקר, דרך גיבוש שיטות המחקר והכלים המחקריים ועד לכתיבת העבודה בכפוף לכל כללי הכתיבה האקדמית הנדרשים.

בכל שאלה והתייעצות, נציגינו ישמח לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר ונשוב אליכם בהקדם.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן