להיות כותב ב-EZ-GRADE

כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

גם אתם העדפתם להגיש עבודות אקדמיות בתור מטלות סיום לאורך תקופת הלימודים? כנראה שמקומכם איתנו כי אצלנו דרושים כותבי תוכן. ישנם סטודנטים בעלי כישרון כתיבה, וגם כאלו שלא מצליחים לנסח אף לא פסקה אחת שעומדת בתקנים האקדמיים. חברת EZ GRADE שמחה להעניק סיוע אקדמי לסטודנטים, שבא לידי ביטוי בכתיבת עבודות אקדמיות ועם שירותים נוספים,.

אנו עומדים בסטנדרט המחמיר ביותר, הכולל עמידה בזמנים, ביצוע בקרות איכות ומתן יחס אישי. בחברתנו דרושים כותבי תוכן ואתם, בעלי כישרון הכתיבה, יכולים לקחת חלק בהצלחה שלנו! אם גם אתם יודעים איך להתנסח בצורה בהירה, עניינית וחדה, ואם גם אתם אנשים של מילים – אתם מוזמנים להצטרף לצוות הכותבים שלנו.

התכונות שאנו מחפשים בכותבים שלנו:

  • כישורים מוכחים בכתיבה אקדמית
  • יכולת לעמוד בזמנים
  • היכרות ובקיאות עם נושא הכתיבה הרלוונטי
  • תנאי סף: קורות חיים בשילוב גיליון ציונים ממוסד הלימודים

רגע לפני שנאחד כוחות ונעבוד יחד בשיתוף פעולה מלא, נשמח להכיר אתכם קצת יותר. לפניכם, כל המידע הרלוונטי לכותבים שמצטרפים אלינו לדרך:

המסמכים הרלוונטיים לעבודה המשותפת

על מנת שאכן נוכל לספק לכם עבודה ולשלוח לכם הזמנות, נשמח לקבל מכם את הפרטים הבאים:

  • אישור על תעודת ההשכלה שלכם והזכאות לתואר
  • פרטי החשבון שלכם (בכל זאת, נרצה לתגמל אתכם על עבודתכם)
  • פרטי העוסק שלכם – (עוסק פטור / עוסק מורשה)

תנו לנו להכיר את סגנון הכתיבה שלכם!

המטרה שלנו היא לעבוד אתכם באופן סדיר, ולספק לכם עבודה שוטפת. עם זאת, חשוב לנו להכיר אתכם קצת יותר לעומק, ועל כן נשמח להתרשם תחילה מסגנון הכתיבה שלכם. מטרתנו? לשמור על הסטנדרט הגבוה ולספק לקהל לקוחותינו את התוצרים האיכותיים ביותר! צוות הכותבים שלנו הינו צוות איכותי, המבוסס על בוגרי תארים ראשונים ותארים מתקדמים.

“התחייבתי על פרויקט כתיבה, אך אני לא מצליח לעמוד בו”

אנו מבינים כי אנו עובדים אל מול בני אדם, ולא אל מול רובוטים. תהליך העבודה שלנו מתבצע באופן הבא: תחילה, לפני שיוצאים לדרך עם פרויקט כתיבה, יש לקבל על כך אישור. כך, לא ייווצר מצב של קצרים בתקשורת או חוסר בהירות באשר לתחילת הפרויקט, עבודה עליו וכיוצא בזה. רק לאחר האישור ניתן להתחיל במלאכת הכתיבה. ניתן להודיע על ביטול ביצוע פרויקט הכתיבה, גם לאחר קבלת האישור. עם זאת, חשוב לבצע זאת בזמן סביר על מנת שכותב אחר יוכל להשלים את המטלה עבור מבקש השירות.

עמידה בזמנים – מדוע היא חשובה כל כך?

כידוע, סטודנטים המעוניינים בסיוע אקדמי, נדרשים להגיש את עבודותיהם בזמנים המוגדרים מראש. איחור בהגשת העבודות למזכירות הפקולטות אינו מתקבל, כך שהסטודנטים יכולים לאבד את זכאותם לנקודות הזכות של הקורס הרלוונטי. לכן, ככותבים, יש לכם אחריות אדירה להיצמד ללוחות הזמנים ולהגיש את התכנים על פי הדד-ליין שהוגדר.

“בתוך כמה זמן אקבל תגמול כספי על עבודתי?”

אנו מעבירים תשלום לכותבים שלנו עד כ-3 ימי עסקים לאחר שליחת החומר. עם זאת, חשוב לנו לציין כי חובתו של הכותב, גם לאחר ביצוע התשלום, לבצע תיקונים נדרשים במידה ואכן ידרשו כאלו.

לסיכום: בחירת הכותבים שלנו מהווה את המשאב והגורם העיקרי לפעילותה המוצלחת של החברה ועל כן, צוות Ez-grade בנה מודל ייחודי הכולל בחינת כניסה, שליחת עבודה מקורית לדוגמא וכן גיליון ציונים בכדי לבחון את תחומי ההתמחות של המעומדים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולהצטרף לצוות.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן