דוגמאות לשאלות מחקר לדוגמה לסמינריון בראיית חשבון

דוגמאות לשאלות מחקר לדוגמה לסמינריון בראיית חשבון
כתיבת עבודה?
אנחנו הכתובת

תואר ראשון בראיית חשבון (ידוע גם בשם תואר ראשון בחשבונאות), נועד להכשיר את הסטודנטים והסטודנטיות בעקרונות הפיננסיים, השיטות והמתודולוגיות החשבונאיות הנדרשות להשתלבותם בשוק העבודה.

מדובר באחד מן התארים הנחשקים ביותר בתחום הפיננסיים, אך גם אחד מן הסבוכים שבו, שכן הוא משלב בין נושאים רבים הפועלים כתצרף לרבות מיסוי, משפט, חשבונאית פיננסית, ביקורת חשבונות ועוד.

בטרם ייגשו הסטודנטים למבחני מועצת רואי החשבון בישראל ולאחריה לתקופת סטאז’ בת שנתיים, עליהם לצלוח את האתגר הסופי הראשון בדמות עבודה סמינריונית.

בעוד שעל תהליך כתיבת העבודה הסמינריונית בחשבונאות כתבתנו כאן במדריך הבא, הרי שלהלן נבקש לרכז עבורכם מספר דוגמאות שונות לשאלות מחקר אשר יוכלו להוות עבורכם כהשראה.

תקינה חשבונאית

השפעת תקינת הדיווח הכספי הבינלאומית (IFRS) על איכות הדו”חות הכספיים: ניתוח השוואתי בין התקינה הישראלית לאמריקאית

כיצד אימוץ התקינה החשבונאית IFRS השפיע על מהימנות הדו”חות הכספיים ועל מידת יכולתם של עסקים מקומיים לערוך עסקאות ושת”פים עם גורמים בינלאומיים

ביקורת פנימית

יעילות נהלי הביקורת הפנימית באיתור ומניעת הונאות פיננסיות

יעילותן של מערכות בקרה פנימיות במניעת שגיאות בדו”חות כספיים

כיצד תאגידים רב-לאומיים מפעילים אסטרטגיות להימנעות מתשלום מס, ומהן ההשלכות האתיות והמשפטיות של פרקטיקות אלו?

טכנולוגיה

תרומתו של ניתוח ביג דאטה לשיפור היעילות של נהלי ביקורת פנימיים, בהשוואה לשיטות ביקורת מסורתיות

פוטנציאל השפעת טכנולוגיות הבינה המלאכותית על שקיפותם ומהימנותם של בתי עסק

שימו לב: שאלת המחקר השנייה נועדה להמחיש טעות נפוצה בקרב סטודנטים, והיא לבחור בנושא שהוא אמנם מעניין ומרתק, אך גם חדש יתר על המידה ועל-כן חסר כל מקורות מידע ומחקרים קודמים. הקפידו לבחור בשאלת מחקר המביאה עמה מקורות מידע קודמים מספקים.

מיסוי

השפעת השוני במדיניות מס החברות בין מדינות שונות על הערכת השווי של חברה הנסחרת בבורסות הבינלאומיות

השפעת מדיניות מס חברות על שווי החברה: השוואה בין ישראל לבין ארה”ב ומדינות מערב אירופה

שימו לב: בעוד ששאלת המחקר הראשונה איננה מתייחסת למדינה כזו או אחרת, שאלת המחקר השנייה מתייחסת להשוואה בין ישראל, לבין ארה”ב לבין מדינות מערב אירופה.

מומלץ לנסח שאלת מחקר מתוחמת ומוגדרת ככל הניתן, שכן שאלה רחבה יתר על המידה עלולה להוביל לעבודת מחקר מעורפלת ושאיננה ממוקדת.

שירותי כתיבת עבודות אקדמיות עם EZ GRADE

ברוכים הבאים לאיזי גרייד המרכז לסיוע לסטודנט.

Ez Grade מספקת שירותי כתיבת עבודות אקדמיות מן הרפרט, דרך הסמינריון ועד לתזה, תוך הקפדה על תוכן מקורי, עבודה העומדת בכל הסטנדרטים האקדמיים המוקפדים, זאת לצד הנחיות המרצה הפרטניות.

כותביה האקדמיים של איזי גרייד הינם בעלי תארים ראשונים בהצטיינות ותארים אקדמיים מתקדמים בלבד.

בחיפושכם אחר שירות כתיבת מטלות אקדמיות, נשמח לעמוד לשירותכם עם תוכן מקורי במלואו ובאחריות מלאה.

שתפו מאמר זה עם חברים

שירותים שעשויים לעניין אתכם

כתיבת עבודה אקדמית
סטודנטים רבים מתעניינים לגבי כתיבת עבודות אקדמיות, מאחר ולא לכולם יש את הזמן, הסבלנות או היכולת לכתוב את העבודות שלהם בצורה עצמאית. יש לזכור כי רוב הסטודנטים נאלצים להתמודד עם עומס משמעותי, הכולל את הצורך לעמוד במטלות האקדמיות השונות, ללמוד למבחנים, לשלב עבודה ולהשאיר מעט זמן לחיי חברה.
מטלות אקדמיות
במהלך התואר הראשון והשני, מתבקש הסטודנט להגיש מטלות אקדמיות במגוון נושאים הקשורים במישרין או בעקיפין לתואר הנלמד. חשיבותן של המטלות הללו היא קריטית, שכן הן מהוות משקל לא מבוטל בשקלול הסופי של הציון בתואר
כתיבת עבודות סמינריון (גמר)
כל סטודנט בתואר הראשון או השני מגיע לאחת מהנקודות הקריטיות בתואר: כתיבת עבודה סמינריונית או בשמה השני, כתיבת עבודה אקדמית. ישנם סטודנטים שמתמודדים עם המחקר / כתיבת סמינריון ללא קושי. יש את אלו שברור להם מה הם רוצים שיהיה כתוב בעבודת הגמר, מהיכן לדלות אינפורמציה לעבודה סמינריונית וכיצד לעבד אותה – ויש אחרים, שמוצאים כתיבת עבודת סמינריון כמעכבת.
ניתוחים סטטיסטיים
כחלק מהתאמת הכותב למטלה הנדרשת, הניתוח הסטטיסטי מתבצע ע``י סטטיסטיקאים/כלכלנים מוסמכים, בעלי ידע מעמיק באקונומטריקה וסטטיסטיקה יישומית ותיאורית.
הכנת מצגת עסקית לסטודנטים, עסקים וחברות
ערכתם מחקר מעמיק, הכנתם עבודה נהדרת ואין ספק שאתם ראויים לתואר הסטודנט המצטיין. כעת, הגיע הרגע בו המרצה שלכם מבקש מכם להעביר את העבודה היפה שכתבתם ולהפוך אותה למצגת ולהרצאה – הכנת מצגת מקצועית? פה אתם מתחילים להילחץ.
פרויקט גמר (הנדסאים)
בתום לימודיו של סטודנט לאחד ממקצועות ההנדסה, הוא מתבקש להגיש פרויקט גמר. פרויקט הגמר ועמידה מוצלחת במבחן ההגנה על הפרוייקט מקנים לו, בסופו של דבר, את תעודת ההסמכה..

מאמרים נוספים

תוכן עניינים

צריכים סיוע בכתיבת עבודה אקדמית?
אנחנו כאן ונוכל להתחיל מיד!

או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מומלץ להעלות קבצים מכווצים ומאוגדים בפורמט RAR
דיסקרטיות מובטחת. לעולם לא נמסור את הפרטים שלכם לגורם אחר.
לורם איפסום דולור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דילוג לתוכן